facebook
Marco Polo - Ol Tukai Lodge Amboseli - Sloni jsou opravdovými vládci Amboseli.

Ol Tukai Lodge Amboseli

V národním parku Amboseli nenajdete lépe umístěný resort, lodge, nebo kemp. V tom tkví naprostá jedinečnost a unikátnost Ol Tukai Lodge.
Ačkoliv patří mezi zařízení, která jsou chráněna oplocením, můžete pozorovat zvířata prakticky po celý den. Navíc (pokud to počasí dovolí) s nádherným výhledem na Kilimandžáro.
Safari v Amboseli tak dostává úplně jiný rozměr.

Více informací o národním parku Amboseli najdete ZDE


Fotogalerie


O hotelu

Ol Tukai Amboseli patří k vyhlášeným lodžím. Má velmi dlouhou historii a je svázán s některými legendárními filmy, které se tu natáčely. Je postavený na krásném pozemku na dohled od legendární hory Kilimanjaro. Kolem lodže vede několik slonních tras k mokřadům a vlastně nemusíte ani opouštět lodge a můžete pozorovat početné klany sloních rodin, které vám budou defilovat před očima.

Lokalita

Centrální část národního parku Amboseli. Amboseli je spolu Tsavo East a Tarangire nejlepším místem na pozorování slonů. Je tu celkem rozmanitá krajina. Kromě proslulých mokřadů, napájených vodou z Kilimanjara, jsou tu akáciové háje, kde můžete potkávat žirafy. Park je také vyhlášený velkými klany hyen. 

Popis pokojů

Pokoje odpovídají stylu sedmdesátých let, i když byly několikrát od té doby renovované. K Ol Tukai ale ten styl prostě patří, trochu koloniálního nádechu, trochu afrického rustikálního ducha, tmavší barvy a přírodní materiály. Tady jste opravdu v Africe a na safari.

Restaurace, bary, stravování

Restaurace a bar udržují rustikální styl. Snídaně je podávána formou bufetu, stejně jako oběd. Večeře střídá bufet se servírovaným menu.


Proč si vybrat tento hotel

  • Jedinečná poloha přímo u mokřadů, navštěvovaných zvěří, především slony a buvoly.
  • Vynikající místo k pozorování pasoucích se hrochů.
  • Nádherný výhled na Kilimandžáro.
  • Dobře vyškolený personál.
  • Výborné jídlo.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading