facebook
Marco Polo - Aphrodite Hills Resort -

Aphrodite Hills Resort


Fotogalerie


O hotelu

Tento luxusní 5* resort je ideálním místem pro páry i rodiny. Je dokonalým útočištěm pro ty, kdo chtějí jen relaxovat, stejně jako pro sportovní, především golfové, nadšence. Moderní a elegantní hotel je zasazen do oblasti plně kyperské kultury a tradice a je prvním rezortovým hotelem svého druhu na Kypru.

Lokalita

Resort je jedinečně umístěn na plošině s výhledem na bájné místo, kde řecká bohyně Afrodita vystoupila z moře. Nachází se 17 km východně od Paphosu. Na letiště v Paphosu je to pouhých 15 minut jízdy, od mezinárodního letiště v Larnace pak vzdálený cca 75 minut jízdy.

Popis pokojů

V hotelu se nachází celkem 290 pokojů a suite. Hotel nabízí i rodinné pokoje a pokoje s privátním bazénem. Každý pokoj je vybaven velkou koupelnou s oddělenou vanou a sprchovým koutem. Dále je v pokojích pro komfort hostů klimatizace, sejf, minibar, televize a telefon. Na pokojích je Wi-Fi zdarma.
Základní kategorie pokojů je Deluxe (33 m2) a mohou v něm být ubytovány až 3 osoby.


 

Restaurace, bary, stravování

Hosté si mohou vybrat ze 7 restaurací a barů. Stravování je možné formou snídaní, polopenze nebo all inclusive. 

Fitness a lázně

Retreat Spa by Atlantica, které patří mezi nejlepší lázně v Evropě, nabízí množství procedur a lázeňských balíčků. V nabídce jsou i procedury určené speciálně pro děti. Plně vybavená posilovna pak poslouží nejen sportovním nadšencům.

Aktivity v hotelu a okolí

Od poloviny dubna do října slouží hostům plážový klub Zias Beach, který se nachází v odlehlé zátoce Avdimou. Pláž zde je krásnou kombinací písku a oblázků s křišťálově čistou modrou vodou. Klub Zias Beach se nachází jen 20 minut jízdy od hotelu. Hotel zajišťuje do klubu a zpět ve vypsaných časech dopravu zdarma.
Přímo u hotelu leží 18ti jamkové mistrovské golfové hřiště, které bylo v roce 2018 společně s hotelem oceněno IAGTO titulem "Nejlepší golfový resort v Evropě".
V hotelu je také několik tenisových hřišť, fotbalové hřiště, bazén a dětský bazén, dětské hřiště, dětský klub a jezdecký klub. Do nejbližšího okolí je možné vyrážet na výlety nebo na projížďky na kole.  


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading