facebook
Marco Polo - Roca Mar -

Roca Mar

Oblíbený, kvalitní hotel na útesech nad Atlantským oceánem s romantickými výhledy. Vhodná alternativa pro klienty, kteří vyhledávají klidnější místo pro svou dovolenou mimo hlavní město Funchal. Hotel sousedí s hotelem Royal Orchid a Cais da Oliveira se kterými má společné prostory a množství služeb.


Fotogalerie


O hotelu

Roca Mar se nachází v hotelové čtvrti městečka Caniço de Baixo, na stejném útesu jako sousední hotel Royal Orchid, 2,5 km od centra městečka s obchody a restauracemi, cca 15 km od Funchalu, hotelový minibus do Funchalu 3 x denně, zastávka linkového autobusu nedaleko od hotelu. Hotel se nachází na skále nad mořem, přístup k moři po schodišti, přímý vstup do moře po žebříku.

Popis pokojů

Elegantní, prostorné pokoje s výhledem na pevninu, se dvěma samostatnými postelemi nebo dvojlůžkem, sociální zařízení, balkon. Možnost jedné přistýlky. Pokoje s výhledem na moře za příplatek.
VYBAVENÍ POKOJŮ: klimatizace, satelitní televize, vysoušeč vlasů, telefon. Bezpečnostní schránka za příplatek.

Restaurace, bary, stravování

Snídaně: formou bohatého bufetu. polopenze: možnost dokoupení za příplatek. All Inclusive: možnost dokoupení za příplatek v letní sezóně.

Aktivity v hotelu a okolí

Vstupní hala s recepcí, parkoviště, výtah, restaurace, bar, společenská místnost s televizí, konferenční sál, kulečník, vnitřní a venkovní vyhřívaný bazén, sluneční terasy s lehátky a slunečníky zdarma, fitness centrum, masáže, vířivka, sauna, parní lázeň, potápěčské centrum. Internet point za poplatek, Wi-Fi v loby zdarma.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading