facebook
Marco Polo - Muscat Hills Resort -

Muscat Hills Resort

Muscat Hills Resort se rozkládá v krásné zátoce poblíž Muscatu a jen stěží naleznete srovnání na celém Středním Východě. Bílý design a minimalistické zařízení připomínající moderní středomořský plážový klub podtrhuje přátelská atmosféra. Váš pobyt u moře v Muscat Hills Resort můžete strávit aktivně potápěním či šnorchlováním, nebo můžete jen v klidu relaxovat přímo na pláži.


Fotogalerie


O hotelu

Muscat Hills Resort nabízí ubytování v bungalovech v rustikálním stylu. Dominantou resortu je takévybavené potápěčské centrum. Relaxovat zde můžete bez televize a telefonu. 
Všechny dvoulůžkové rustikální bungalovy s možností jedné přistýlky mají stylovou venkovní koupelnu a svou terasu. 
Muscat Hills se pyšní svou restaurací se středomořskou kuchyní, ale pochutnat si zde můžete i na evropských jídlech. Z restaurace máte nádherný výhled na zátoku s osvětlenými skálami.


Lokalita

Klidný záliv Al Jissah je vzdálen 45 km od mezinárodního letiště Muscat. Okolí vybízí k několika výletům. Navštívit můžete rybářské městečko Qantab, které je vzdálené 5 minut od hotelu. Lodí se můžete vydat do sousedního zálivu do města Bandar Chiran. Krásná cesta podél moře vás během 20 minut zaveze do Mutrahu, jednoho z nejstarších tržišť na světě. A k Velké mešitě sultána Kabúse se dostanete za 30 minut.

Popis pokojů

Všechny dvoulůžkové rustikálních bungalovy s možností jedné přistýlky mají stylovou venkovní koupelnu a svou terasu.

Restaurace, bary, stravování

Hotelový resort nabízí stravování formou snídaně. Na obědy a večeře si můžete zajít do restaurace se středomořskou kuchyní s nádherným výhledem na zátoku.

Aktivity v hotelu a okolí

Hotel má vlastní potápěčskou základnu. Můžete tak projít kurzem potápění a nebo si jen zašnorchlovat v zátoce.


Proč si vybrat tento hotel

  • Kurzy potápění v hotelovém potápěčském centru.
  • Přímo na pláži v překrásné zátoce.
  • Výlety na lodi, pozorování delfínů, šnorchlování.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading