facebook
98
Marco Polo - Rixos Libertas Dubrovnik -

Rixos Libertas Dubrovnik


Fotogalerie


O hotelu

Vydejte se po stopách legendární HRY O TRŮNY! Velmi kvalitní pětihvězdičkový hotel, který bezproblémově uspokojí i náročnější klienty. Je dobře vybaven pro relax, jeho hlavní devízou je také poloha: k slavnému historickému jádru Dubrovníku je to pouze cca 20 minut procházkou, z větší části s výhledem na moře. V okolí obchody a restaurace. DŮLEŽITÉ: jedná se o městský hotel a moře ve městech obvykle nebývá nejčistší. Chcete-li klasickou "plážovou" dovolenou, zkusíme Vám nabídnout alternativu.

Lokalita

 V části zvané Gorica, na skále přímo u moře (přístup po schodech). Z mezinárodního letiště Dubrovník - Zračna Luka transfer cca 20 minut.

Popis pokojů

Velké a prostorné, kat. Superior (90%) směrem na moře. Komfortní koupelna s vanou i sprchou, župany a WC, dále TV, Wi-Fi, varnou konvicí (káva/čaj), sejfem, minibarem, klimatizací a prostorným částečně krytým balkonem.

Restaurace, bary, stravování

Hlavní restaurant se snídaněmi formou buffetu, 2 a-la-carte restauranty, snack bar. Lze doobjednat polopenzi, ale předpokládáme, že budete chtít využít stylové restaurace v historickém centru.

Fitness a lázně

Vnitřní a venkovní bazén, výtečné wellness centrum.

Aktivity v hotelu a okolí

Fitness


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 241 718 646