facebook
Marco Polo - Sani Lodge -

Sani Lodge


Fotogalerie


O hotelu

Sani Lodge je ideálním místem k návštěvě ekvádorské Amazonie. Lodge je plně v rukách komunity kmene Kichwa a profit slouží komunitě. Projekt pomáhá komunitě nejen ekonomicky, ale především sociálně, protože dává šanci uplatnění mladé generaci, která získala vyšší vzdělání, než předchozí generace, a odešla by za prací mimo území komunity.  Máte tak příležitost ponořit se do jejich životního stylu a k tomu zažít nezapomenutelné dobrodružství uprostřed deštného pralesa.

Lokalita

Sani Lodge se nachází v Národním parku YASUNÍ.

Popis pokojů

Ubytování je v bungalovech s vlastním sociálním zařízením. Velmi kvalitní pokoje jsou vybaveny masivním nábytkem, moskytiérou. kvalitním ložním prádlem, ručníky apod.

Restaurace, bary, stravování

Restaurace nabízí jak mezinárodní, tak i místní ekvádorskou kuchyní. Jídlo je podáváno formou bufetu nebo pomocí několika chodů, v závislosti na počtu návštěvníků. Všechny ingredience používané v kuchyni jsou pěstovány místními zemědělci.

Sani Lodge bar vám nabízí skvělou atmosféru s výhledem na lesklé laguny. Podává se zde pivo, vino a další různé koktejly.

Aktivity v hotelu a okolí

Během 4 dnůse seznámíte s tamní faunou a florou.
S místním průvodcem vyrazíte na denní a noční túry. Nebude chybět pozorování barevných papoušků, motýlů, kajmanů. Uvidíte zde volně žijící opice, vřešťany či tapíry. Navštívíte místní obyvatelé a proniknete do jejich kultury.


Video

Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading