facebook
Marco Polo - Maalu Maalu Resort & Spa -

Maalu Maalu Resort & Spa


Fotogalerie


O hotelu

První hotel, který byl po znovuotevření východního pobřeží Srí Lanky pro turistiku si mohl vybrat místo, a proto jej najdeme přímo ve středu překrásné zátoky Passikudah. Kompaktní areál má evokovat tamilskou rybářskou vesnici. Patrové domky s pokoji tvoří podkovu otevřenou k pláži, s centrem v podobě příjemného bazénu a vrcholem coby recepcí, restaurací, barem a dalším vybavením. Zde také bývá nejkvalitnější připojení WiFi. NÁŠ TIP: s ohledem na velkou vzdálenost od letiště na opačné straně ostrova doporučujeme cestu tam či zpět přerušit aspoň jednou nocí v centrální části a spojit s prohlídkou nejznámějších lokalit (Kandy, Sigiriya, Dambulla atd.). Nejvhodnější doba k návštěvě východního pobřeží je cca od dubna do září.

Lokalita

Zátoka Passikudah na východním pobřeží mezi městečky Trincomalee a Batticaloa. Cesta z letiště může dle dopravní situace trvat 7-9 hodin.

Popis pokojů

40 pokojů, vždy po dvou v každém domku (vyvýšené přízemí a patro), každý cca 37m2 s krytou terasou, prostornou koupelnou z hlazeného betonu (sprcha, vana, fén, WC), klima, ventilátorem, TV, minibarem, varnou konvicí (káva/čaj) a sejfem. Některé horní pokoje mají podkrovní Attic room, umožňující rodinné ubytování. Pokoje nejblíže k pláži jsou za příplatek.

Restaurace, bary, stravování

Příjemný restaurant nabízí po většinu sezóny ráno a večer kvalitní buffet, přes den výběr a la carte. Některé dny se koná barbecue na pláži. Naproti restauraci je bar, druhý je zabudován do starého člunu mezi bazénem a pláží.

Fitness a lázně

Ayur-vie spa poskytuje procedury tradiční ayurvedy. Hostům též slouží fitness.

Aktivity v hotelu a okolí

Za úhradu jóga, stolní tenis, půjčovna kol, příležitostně beachvolejbal. V okolí vodní skútry a další vodní sporty (nepatří k hotelu).


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading