facebook
Marco Polo - Sugar Beach - A Sun Resort Mauritius -

Sugar Beach - A Sun Resort Mauritius


Fotogalerie


O hotelu

Tradiční hotel s vysokým standardem postavený v oblíbeném koloniálním stylu (akcentováno aplikací bílé barvy). Je rozložen podél dlouhé a široké typické bělostné pláže a jeho areál navazuje na "sesterský" hotel La Pirogue, což umožňuje použití vybavení druhého hotelu. Velká travnatá plocha, báječný komplex bazénů, obchůdky a další vybavení přispívají k pohodové atmosféře. Nádherné západy slunce! Důležité upozornění: tak jako většina mauritijských pobřežních lagun je i zdejší při odlivu mělká a je nezbytná opatrnost při koupání. Doporučujeme boty do vody.

Lokalita

Na západním pobřeží na okraji populárního letoviska Flic en Flac. Transfer z letiště cca hodinu, do metropole Port Louis cca 30-40 minut jízdy.

Popis pokojů

Celkem 258. Základní kategorií je Garden Manor House (cca 40m2) v hlavní budově. Koupelna se sprchou či vanou, fénem, župany a WC, dále Sat-TV, WLAN, klima, minibar, varná konvice (káva/čaj), sejf, balkon či terasa s výhledem do zahradního areálu. Za příplatek Seaview Manor House s orientací na moře. Další podobně velké a vybavené pokoje jsou v patrových pavilonech - viz kategorie Seafacing Villa (výhled na moře může být zakryt vegetací), Beachfront Villa (přímo u pláže). Pro vícečlenné rodiny jsou zde Family Suite a Seaview Family Suite vždy na bázi dvou pokojů propojených balkonem či spojovacími dveřmi.

Restaurace, bary, stravování

Hlavní restaurant Mon Plaisir (buffet) a dva tematické restauranty, 4 bary. Základní model je polopenze - snídaně a večeře buffet v Mon Plaisir s alternativní možností vybraných pokrmů v tematických restaurantech. Při all inclusive obědy opět ve formě vybraných a la carte pokrmů v tematických restaurantech a široká nabídka nealko- a alkoholických nápojů a vybraných nápojů v pokojovém minibaru. Podrobné info při ubytování.

Fitness a lázně

Výtečné wellness centrum Cinq Mondes Spa a kvalitně vybavené fitness.

Aktivity v hotelu a okolí

V ceně windsurfing, kajaky, šnorchlování, šlapadla, loďky se skleněným dnem, tenis (míčky se platí), jóga. Za úhradu potápění, vodní lyže, kitesurf. Pro golfisty možnost (za úhradu) zahrát si na osmnáctijamkových hřištích Tamarina a Ile aux Cerf.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading