facebook
98
Marco Polo - The Residence Mauritius -

The Residence Mauritius


Fotogalerie


O hotelu

Exotická romantika, klidná atmosféra s příchutí nostalgie a elegantní koloniální styl, tak typický pro tradiční mauritijské hotely, jsou v The Residence dovedeny téměř k dokonalosti. Snad nikde jinde na ostrově není pláž bělejší,  laguna tyrkysovější a personál pozornější, než právě zde. Hotel nabízí mj. tři restauranty, bar, bazén, dětský klub, boutique, kadeřnictví. WiFi zdarma. Důležité upozornění: tak jako většina mauritijských pobřežních lagun je i zdejší při odlivu mělká a je nezbytná opatrnost při koupání. Doporučujeme boty do vody.

Lokalita

Belle Mare na východě ostrova. Cca hodina jízdy z letiště nebo do metropole Port Louis.

Popis pokojů

160 pokojů, základní kategorií je Colonial Garden View: cca 54m2, koupelna s vanou/sprchou/WC/fénem/župany, dále TV, CD/DVD přehrávačem, telefonem, klimatizací, stropním ventilátorem, minibarem, varnou konvicí (káva/čaj), sejfem a balkonem či terasou. Za příplatek Colonial Ocean View (výhled na moře) či Colonial Ocean Front (nejblíže k pláži). Dále je zde několik prostorných Suites. Každý pokoj má soukromý butler service.

Restaurace, bary, stravování

The Dining Room - hlavní restaurant s mezinárodní kuchyní, The Plantation - plody moře a místním speciality, The Verandah - pizzerie, saláty. V základní ceně polopenze: snídaně buffet (The Dining Room) a večeře buffet či menu (The Dining Room) nebo a la carte za příplatek (The Plantation). Za příplatek možnost all inclusive: navíc v poledne vybrané pokrmy v The Plantation a The Verandah a k tomu vybrané nealko- a alkoholické nápoje (11:00-23:00).

Fitness a lázně

Velkolepé (cca 850m2) wellness centrum The Sanctuary (v ceně hammam, sauna a jacuzzi, ostatní procedury za úhradu), fitness (v ceně).

Aktivity v hotelu a okolí

V ceně pobytu šnorchlování, tenis, windsurfing, vodní lyže, lodě se skleněným dnem, šlapadla aj. Za úhradu parasailing, potápění a golf na nedalekém hřišti Anahita.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666