facebook
Marco Polo - Bali Tropic - hotelová zahrada a pláž

Bali Tropic

Oblíbený plážový hotel s krásnou zahradou, vhodný pro rodiny i pro páry. Za příplatek nabízí stravování i formou all inclusive.


Fotogalerie


O hotelu

Hotel leží v krásné tropické zahradě v oblasti Tanjung Benoa, asi 20 minut jízdy od letiště. Nabízí ubytování v hotelové budově nebo v bungalovech v zahradě. 

Lokalita

V oblasti Tanjung Benoa na jihu Bali 

Popis pokojů

Hotel nabízí ubytování ve 147 pokojích 4 kategorií (deluxe pokoje, deluxe bungalovy, royal bungalovy a suite bungalovy). Každý pokoj má buď terasu nebo balkón, které jsou vybavené ratanovým nábytkem. Uvnitř klimatizovaných pokojů je koupelna s vanou a sprchovým koutem. V pokojích mají klienti k dispozici sejf, satelitní TV, vysoušeč vlasů a set na přípravu kávy a čaje.

Deluxe pokoj
Pprostorný pokoj v dvoupodlažní budově s balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady.

Deluxe bungalow
Prostorný pokoj v jednopatrovém bungalovu s terasou s výhledem do zahrady. V každém bungalovu je 8 pokojů - 4 v přízemí a 4 v prvním patře.

Restaurace, bary, stravování

V hotelu jsou 3 restaurace a 5 barů. Hotel nabízí i možnost stravování formou all inclusive.
 

Fitness a lázně

V hotelových lázních je možné objednat masáže a jiné procedury dle nabídky hotelu.  

Aktivity v hotelu a okolí

Hotel nabízí a organizuje spoustu aktivit. Hosté si mohou zahrát plážový volejbal, bocciu nebo pentaque, kulečník, zacvičit si v posilovna, zahrát si zahradní šachy, šipky a stolní tenis.
Na pláži jsou nabízeny nemotorizované (šnorchlování, lekce potápění u bazénu, kanoistika, windsurfing a katamarán) i motorizované vodní sporty (parasailing, vodní lyže, jízda lodí s proskleným dnem, rybaření a dlaší).
V hotelu je také plavecký bazén s pool barem a dětský klub. Večerní představení (např.tradiční balijské tance či představení), které hotel organizuje, jsou příjemným zpestřením.


Proč si vybrat tento hotel

  • Koupání v klidném moři s písečnou pláží.
  • Možnost dokoupit all inclusive.
  • Možnost kombinace pobytu s poznáváním Bali a okolních ostrovů.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading