facebook
Marco Polo - Ayada Maldives -

Ayada Maldives


Fotogalerie


O hotelu

Výtečný hotel v zatím poměrně panenském atolu v nejjižnějších partiích Malediv. Držitel hodnocení "Indian Ocean´s Leading Luxury Resort a "Indian Ocean´s Leading Villa Resort + Spa z roku 2014. Ostrov patří ke středně velkým (cca 600x200 metrů). K vybavení patří bazén, obchůdky, dětské hřiště a klub aj. V hoetlu je stálá lékařská služba.

Lokalita

Gaafu Dhaalu Atoll. Spojení z mezinárodního letiště v Male cca hodinu domácí leteckou linkou a následně cca 50 minut lodí.

Popis pokojů

112 prostorných vilek a suites rozdělených do 9 kategorií. Základní je Garden Villa o 101m2, vybavených koupelnou (vana, sprcha, WC), TV, DVD/CD přehrávačem, Nespressem, minibarem, sejfem, klimatizací a stropním větrákem. Beach Villas jsou blíže k pláži a mají bazének. Ocean Villas jej mají také a jsou na sloupech nad lagunou, s přímým vstupem do vody. Pak jsou zde prostornější Beach Suites, Sunset Beach Suites, Sunset Lagoon Suites, Sunset Ocean Suites atd. Podrobnosti na vyžádání.

Restaurace, bary, stravování

O gastroslužby se stará několik zařízení: Magu, Ocean Breeze, Kai, Ile de Joie, Ottoman Lounge, Zero Degree, Sea Salt Beach Barbecue.

Fitness a lázně

Vyhlášené spa centrum se saunou, párou a tradičními wellness procedurami.

Aktivity v hotelu a okolí

Pilates, aerobik, jogging, tenis a široká nabídka vodních sportů.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading