facebook
Marco Polo - Silver Beach Resort -

Silver Beach Resort


Fotogalerie


O hotelu

OK: spokojíte-li se s jednodušším, ale slušným menším hotelem přímo u typické mauritijské pláže a chcete-li hlavně relaxovat na bázi ALL INCLUSIVE, je Silver Beach Resort dobrou adresou. K dispozici budete mít restaurant, bar, bazén a boutique. Důležité upozornění: tak jako většina mauritijských pobřežních lagun je i zdejší při odlivu mělká a je nezbytná opatrnost při koupání. Doporučujeme boty do vody.

Lokalita

Trou d´Eau Douce na východním pobřeží. Z letiště i do metropole Port Louis vždy cca hodina jízdy.

Popis pokojů

Celkem 60, z toho polovina coby Standard Garden v bungalovech v zahradě a druhá polovina jako kategorie Standard Seaview v hlavní budově. Všechny jsou velké cca 30m2 a mají koupelnu se sprchou/WC, TV, telefon, klima, minibar, sejf a balkon nebo terasu.

Restaurace, bary, stravování

ALL INCLUSIVE obsahující snídaně a obědy formou buffetu, večeře buffet nebo menu. Vybrané nealko- a alkoholické nápoje (koktejly, víno, pivo a lihoviny místní produkce) v nabídce od 10:30 do 23:30.

Aktivity v hotelu a okolí

Večer hudba a zábavné programy. V ceně kajaky, windsurfing, šlapadla a vybavení pro šnorchlování. Za úhradu (v okolí) parasailing, vodní lyže, potápění, rybaření na moři.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading