facebook
Marco Polo - Park Hyatt Abu Dhabi -

Park Hyatt Abu Dhabi


Fotogalerie


O hotelu

Tento luxusní 5* resort je ideálním místem pro strávení dovolené u nádherné přírodní pláže. Resort sousedí se známým golfovým hřištěm Saadiyat Beach Golf Club a je vzdálený jen pár minut od centra Abu Dhabí.

Lokalita

Saadiyat Island, Abu Dhabi

Popis pokojů

Resort nabízí ubytování ve 306 pokojích, suitách a vilách. Všechny mají balkon nebo terasu s výhledem na moře, bazén či do zahrady. Hosté mají k dispozici připojení k internetu, toaletní potřeby a 24 hodinovou pokojovou službu. Suity a vily mají obývací pokoj a jsou ideální volbou pro rodiny s dětmi.

Park room
Park pokoj (50 m²) nabízí ubytování pro max.3 dospělé osoby. Ke standardnímu vybavení patří i kávovar Nespresso.

Sea View room
Sea View (50 m²) je totožný pokoj jako Park, nabízí však výhled na moře.

Park Suite
V pokoji typu Park Suite (100 m²) se mohou ubytovat až 3 dospělé osoby. Suite má obývací pokoj a 1 ložnici.

Nabídka suitů je velmi široká (s bazénem, se 2 ložnicemi) a rádi vám zajistíme ten, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Restaurace, bary, stravování

Restaurace hotelu Park Hyatt vám nabídnou jedinečné kulinářské zážitky. Můžete zde ochutnat ty nejlepší světové kuchyně. Ve The Park Bar & Grill si můžete vybrat především grilované speciality a mořské plody. Beach House má v nabídce středomořskou kuchyni. Salonek The Library poslouží nejen pro odpolední čaj a kávu a večer můžete zajít na skleničku do horního patra restaurace Park Grill.

Fitness a lázně

Hotelové lázně Atarmia jsou nabízejí širokou škálu procedur a služeb. Využít zde můžete také bazén a relaxační prostory.

Aktivity v hotelu a okolí

Hotelovým hostům je k dispozici bazén, lázně, krásná přírodní pláž s lehátky a slunečníky, posilovna, tenisové kurty. Milovníci golfu jistě ocení blízkost golfového hřiště Saadiyat Beach Golf Club, který s hotelem sousedí. Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading