facebook
Marco Polo - Ostrov Phu Quock  - Mango Bay Resort -

Ostrov Phu Quock - Mango Bay Resort

Vítejte v hotelu Mango Bay Resort!
„Mango“ jsme do naší kolekce hotelů vybrali proto, protože přesně odpovídá modernímu trendu cestování do exotiky. Resort je postavený na rozlehlém pozemku přímo u moře (10 ha!) a přitom nabízí jen 44 pokojů. Najdete tu skvělé zázemí pro svou dovolenou, ačkoliv se majitelé a architekti snažili být co největším protikladem okázalého luxusu. Cílem bylo přiblížit vás co nejvíce přírodě a trochu rustikálně připomínat, že jste ve Vietnamu a že jste na ostrově. Vietnamská pohostinnost a skvělá kuchyně je pro majitele a personál naprostou samozřejmostí.

Mango Bay Resort se dobrovolně přihlásilo k systému udržitelnosti kontrolovanému Národními parky Vietnamu. Vše, co se v areálu resortu děje je tak v souladu s ochranou přírody, její čistoty a zachování původních druhů na ostrově Phu Quoc.


Fotogalerie


Lokalita

Resort se je postavený v nádherném areálu přímo u moře, na západním pobřeží ostrova Phu Quoc, cca 5 km na sever od hlavního města ostrova.

Popis pokojů

Superior Seaview Veranda Room
(5 pokojů tohoto typu)  Nově zrekonstruované pokoje o rozloze 30 m2. Každý pokoje vede velkou dřevěnou stinnou verandu, s výhledem na moře. Všechny pokoje mají velké dvoulůžko s nebesy, jen jeden pokoje nabízí oddělená lůžka. U tohoto typu pokoje není možná přistýlka. 

Superior Gardenview Rammed Earth Bungalow
(9 pokojů tohoto typu) Bungalovy postavené v zahradě. Pokoje mají cca 35 m2. Všechny mají terasu s výhledem do zahrady.  Bungalovy mají krásné venkovní koupelny.
Bungalovy typu Rammed Earth byly postaveny tradiční místní stavební technikou, s využitím místních materiálů a s využitím tradičních místních řemesel.
U tohoto typu pokoje není možná přistýlka.

Superior Seaview Fisherman Bungalow
(3 pokoje tohoto typu) Bungalovy o velikosti cca 40 m2. Všechny mají z terasy výhled na moře. Uvnitř pokoje najdete jedno dvoulůžko s nebesy a jedno jednolůžko, jde tu ubytovat pohodlně tři osoby. Bungalov je vhodný pro rodinu s jedním dítětem, popřípadě pro tři dospělé. Krásná venkovní koupelna dokresluje sounáležitost s okolní přírodou.

Deluxe Private Garden Plantation Bungalow
Deluxe Seaview Plantation Bungalow
(18 pokojů tohoto typu) Krásné dřevěné bungalovy (60 m2) s terasou. Většina má přímý nebo částečný výhled na moře. V základní výbavě pokoje je dvoulůžková postel s nebesy. Na vyžádanou lze přidat přistýlku. Pokoje jsou vybaveny koupelnou, částečně otevřenou do prostoru pod širým nebem. Terasy jsou vybaveny lehátky. 

Superior Seaview Family Bungalow
(2 rodinné bungalovy) Každý rodinný bungalov má celkem 65 m2 a skládá se ze dvou ložnic. V první ložnici je dvoulůžková postel s nebesy a v druhé ložnici dvě samostatná lůžka. Každá ložnice má svou koupelnu, částečně otevřenou pod širé nebe. 

Private Bay View Villa
(5 vil tohoto typu) Vily jsou postaveny podle tradičních ostrovních staveb a byl využit lokální materiál k jejich stavbě a lokálních řemesel. Každá vila má užitnou plochu okolo 240 m2 a je postavena jako několikapatrová budova. 
V přízemí najdete ložnici s terasou, vybavenou dvoulůžkovou postelí s nebesy, chladicí systém  vening Breeze®, koupelnu a malou soukromou zahradu.
V prvním patře je obývák, velmi příjemně vybavený k odpočinku. Minibar a kávovar Nespresso.

Ve vile můžete ubytovat až 4 osoby. Vhodný pro rodinu se dvěma dětmi.


Deluxe Seaview Reef House
Reef House je velký soukromý dům s možností stravování, obklopen zahradou a nachází se na hřebeni s výhledem na moře. Obsahuje dvě dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou, z nichž každá má otevřenou koupelnu. V domě je i otevřený obývací pokoj s jídelnou.
Reef House je ideální pro rodinu se dvěma dětmi, popřípadě pro dva skupinku přátel (4 dospělé osoby). 
Dům je postavený na vrcholku kopečku a díky tomu má nádherný výhled na moře. 

Restaurace, bary, stravování

Phu Quoc je ráj mořských plodů
Ostrov Phu Quoc omývají vody Thajského zálivu, plné mořských plodů - chobotnice, ančovičky, krevety, makrely a další druhy ryb. Vietnamská kuchyně umí všechny tyto plody moře báječně upravit.

Jste v resortu, který velmi dbá na tradice. Proto najdete na jídelním lístku i tradiční "pouliční" pokrmy - polévku Pho Bo, trhané hovězí Bun Cha, rýžové nudle se smažeým kuřecím masem Bun Ga Xao a další.

Restaurace The Rocks
Restaurace se nachází na malém skalnatém ostrohu, který odděluje dvě pláže, a má ventilátorem chlazený krytý prostor a venkovní dřevěnou terasu s výhledem na moře. Pro západy slunce, nebo pro večeři pod hvězdami je bezkonkurenční.

Plážová restaurace
Hlavní hotelová restaurace. V ní se podává snídaně od 6,30 do 10,30 (zahrnuje východní a západní styly, stejně jako tropické ovoce).  Po snídani slouží plážová restaurace jako a la cart restaurace až do pozdního večera.

Plážový bar

Pro ty, kteří hledají jednoduchá komfortní jídla - pizzy, hamburgery, tacos, grilované mořské plody, klubové sendviče a kreativní saláty - smíchané s výbornými koktejly a výhledem na pláž a moře, pak je plážový bar na severním konci resortu ideální místo. Stravování pod širým nebem, dobrá hudba ve zvukovém systému, večeře pod otevřenou noční oblohou - skvělé místo k relaxaci a odpočinku.

Aktivity v hotelu a okolí

Pobyt v Mango Bay znamená přístup k aktivitám resortu
Šnorchlování mezi korálovými útesy, kanoistika, jóga při západu slunce a tai chi na pláži a další aktivity, včetně půjčovny kol a nabídky výletů po ostrově a na moři.


Video

Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading