facebook
Marco Polo - Bali Reef -

Bali Reef

Oblíbený menší rodinný hotel přímo na pláži. Ubytování v bungalovech v zahradě.


Fotogalerie


O hotelu

Hotel leží přímo na pláži na prodlouženém výběžku pláže Nusa Dua nazývaném Tanjung Benoa. Pobyt na Tanjung Benoa, která je známým střediskem vodních sportů na Bali, doporučujeme především klientům, kteří dávají přednost aktivní dovolené - nabídka vodních sportů je zde opravdu široká. Klientům, kteří dávají přednost klidnějščí pláži, hotel zajistí transfer na klidné pláže Nusa Dua (např.Gerger Beach - služby za poplatek). Hotel je vzdálen asi 25 min cesty od letiště. V okolí jsou obchůdky, minimarkety a dobré restaurace.

Lokalita

Bali - Tanjung Benoa 

Popis pokojů

Pokoje jsou zařízené jednoduše, ale vkusně v balijském stylu. Jsou umístěné v bungalovech v zahradě po obou stranách podél cestičky vedoucí k moři. Pokoje jsou klimatizované a jsou vybavené koupelnou se sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, satelitní TV s DVD, ledničkou s minibarem a mají malou terasu před vchodem.

Restaurace, bary, stravování

U pláže se nachází restaurace s barem a výhledem na pláž, kde si můžete vychutnat exotickou snídani podávanou formou „à la carte“. Večer zde hrává živá hudba.

Fitness a lázně

Hotel má lázně, které nabízí masáže, a salón krásy.

Aktivity v hotelu a okolí

U pláže je hostům k dispozici bazén, na pláži je možné vyzkoušet motorové i nemotorové vodní sporty (vodní skútr, banán, parasailing, katamarán, kajak - za poplatek).


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading