facebook
Marco Polo - Filitheyo Island Resort -

Filitheyo Island Resort


Fotogalerie


O hotelu

K tomuto resortu máme velmi speciální vztah: před lety jsme jej "přivedli" na český trh a měli jsme v něm celou řadu klientů, kteří vždy oceňovali především fantastický podmořský svět pouhých pár metrů od pláže (viz strana s pokoji Superior). Velmi přírodně koncipovaný areál se nachází na ostrůvku o rozloze cca 900x500 metrů a hostům zde slouží dva restauranty, dva bary, bazén, boutique, klenotník, knihovna a WLAN (za úhradu).

Lokalita

Atol Faafu, na ostrov je doprava hydroplánem (cca 40 minut) a dále cca 15 minut lodí.

Popis pokojů

Celkem 125 rozdělených do 3 základních kategorií: téměř stovka Superiorů o cca 56m2 je sdružena vždy po dvou až čtyřech v přízemních pavilonech. Každý má svou částečně otevřenou koupelnu se sprchou a WC, fénem a župany. Dále je tu TV, CD přehrávač, telefon, stropní ventilátor, klimatizace, minibar, sejf, varná konvice (čaj/káva) a oddělená terasa směřující k moři. Několik propojených "dvojiček" lze rezervovat jako Family Villu. Patnácka Deluxů o větší rozloze v samostatných vilkách má navíc v koupelně vanu. A pak je zde 16 oblíbených Water Villas s velkou terasou s přímým vstupem do vody, každá o cca 90m2, s koupelnovou jacuzzi.
PROMO: několik pokojů Superior Villa Promo za zvýhodněnou cenu má stejné vybavení jako ostatní Superior.

Restaurace, bary, stravování

V základní ceně je polopenze se snídaní a večeří ve formě buffetu v hlavní restauraci. Je možné si připlatit all inclusive s obědem (buffet) a vybranými nápoji v době od 1000 do 2400 hod., odpolední kávou/čajem, nealko nápoji v minibaru (doplnění 1x za den), dvěma lodními výlety a slevou pro hotelové spa.

Fitness a lázně

Za úhradu wellness Filitheyo Spa a Al Fresco Massage Lounge.

Aktivity v hotelu a okolí

V ceně fitness, beachvolejbal a stolní tenis. Za úhradu windsurfing, kajaky, plachtění a biliár. POTÁPĚNÍ, ŠNORCHLOVÁNÍ: reef se nachází cca 25 až 100 metrů od ostrova. Největším tahákem jsou dva vraky v hloubce cca 30 metrů. Funguje zde potápěčská škola, PADI, SSI + CMAS.


Proč si vybrat tento hotel

  • Fantastický podmořský svět jen pár metrů od pláže
  • Blízkost reefu vytváří jedny z nejlepších podmínek pro šnorchlování na Maledivách
  • Velmi přírodně koncipovaný areál plný bohaté vegetace
  • Family Villa: některé pokoje Superior lze propojit, což ocení rodiny s dětmi
  • Potápěčská škola (PADI, SSI, CMAS) se zkušenými evropskými instrukrory
  • Bonbónkem pro potápěče jsou dva lodní vraky v hloubce cca 30 metrů
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666