facebook
Marco Polo - Hoi An - Aira Boutigue - Vietnam - Hoi An - Aira Boutigue Hotel

Hoi An - Aira Boutigue

Vítejte na pláži White Bang u starobylého města Hoi An. Dovolená ve Vietnamu dostává v hotelu AIRA jinou dimenzi. Jste přímo na velmi příjemné pláži a jen 5 km od vás je jedno z nekrásnějších měst Vietnamu, památka UNESCO, „Český Krumlov“ Vietnamu – Hoi An. Od května do října je tu nádherné počasí a máte tedy skvělou alternativu pro letní dovolenou.


Fotogalerie


O hotelu

Aira Boutique Hoi An je malý příjemný hotel. 40 luxusních pokojů a apartmánů, rozdělených do dvou bloků, je doplněno vietnamskou restaurací, 2 venkovními bazény a masážním studiem.

Na pláži jsou k dispozici lehátka, slunečníky a plážové osušky. V hotelu je půjčovna kol a do centra města je to jen 5 km po rovině mezi rýžovými políčky.

V okolí hotelu je řada restaurací, barů, obchůdků. Golfové hřiště je vzdálené jen 4 km.

Hotel je skvělou alternativou pro aktivní samostatné cestovatele, kteří mají rádi kvalitu a příjemnou atmosféru, kteří si večer rádi vyjdou do okolí a ocení skvělý personál a kvalitní servis.

Lokalita

Kdy do Hoi Anu?
Centrální část Vietnamu má čtyři různá období:

Druhá polovina října - první polovina ledna
Pobřeží je sužováno tajfuny. Je to nepředvídatelné počasí. Může být skvěle, ale může velmi nevlídno. Nízko položená pobřežní města – Hue, Danang, Hoi An, ale i horské údolí Phong Nha, jsou v tomto období postiženy záplavami.

Druhá polovina ledna - konec dubna
Nejlepší období k návštěvě centrálního Vietnamu. Pro nás Evropany je tu příjemně teplo, je to nejsušší období a vše je intenzivně zelené po předchozích deštích.

Od konce dubna – do konce srpna
Stoupá teplota a pobyt ve městech začíná být vyčerpávající a nepříjemný. Ale na pobřeží je velmi příjemně, zvlášť ve dnech, kdy od moře vane vánek.

Září – polovina října
Přechodné období. Teploty jsou vysoko a čas od času se objevují tropické bouřky (většinou v noci). Je to předzvěst monzunového období. Vysoká vzdušná vlhkost vás doprovází na každém kroku. Na pobřeží je dopoledne mírný vánek. Komu nevadí vysoká vzdušná vlhkost užije si v tomto období tropickou exotiku. Dny jsou slunné.

Popis pokojů

Deluxe Balcony / Terace (30 m2)
Výhled do tropické zahrady. Pokoje v přízemí mají terasu, pokoje v patře mají balkón.

Premier Deluxe Balcony / Terrace (34 m2)
Příjemné pokoje s výhledem buď do tropické zahrady, nebo na bazén. V přízemí terasa, v patře balkón.

Suite (35 m2)
Pohodlný pokoj s výhledem do zahrady nebo na bazén. Koupelna vybavená vanou i sprchovým koutem.
Attic Suite Garden View (45 m2)
Stylové pokoje vybavené i venkovní koupelnou. Výhled do tropické zahrady.

Attic Suite Balcony (50 m2)
Krásný designový apartmán s velmi příjemným vybavením a otevřenou koupelnou. Výhled do zahrady.

Family Terrace (42 m2)
Rodinný pokoj se dvěma manželskými postelemi. Pokoj je vhodný pro dva dospělé a dvě děti. Pokoj má malou terasou s výhledem do zahrady.

Premier Family Balcony (55 m2)
Duplexový pokoj – v přízemí je manželská postel a obývací kout, ve vestavěném patře je další manželská postel. Menší balkón má výhled do zahrady. K pokoji je připojena venkovní koupelna. Výborná volba pro rodinu.

Family Interconnecting (60 m2)
Dva propojené pokoje s výhledem do zahrady. Skvělá volba pro rodinu s dvěma dětmi.

Duplex Suite Balcony (60 m2)
V přízemí je manželská postel a v patře dvě oddělená lůžka. Pokoj je vybavený dvěma koupelnami a je velmi pohodlný pro rodinu se dvěma dětmi.

Vila se třemi ložnicemi (100 m2)

Soukromá vila, postavená v nádherné tropické zahradě je perlou hotelu Aira. Každá ložnice má svou koupelnu. Prostorná terase vybavená pohodlným nábytkem je skvělým místem pro setkávání všech ubytovaných. Ideální ubytování pro náročnou rodinu nebo skupinku přátel.

Aktivity v hotelu a okolí

Aira Boutigue Resort je jen několik kilometrů vzdálený od jednoho z nejkrásnějších vietnamských měst, od Hoi Anu. Můžete si v hotelu půjčit kolo a zajet si do Hoi Anu. V okolí můžete projíždět mezi rýžovými políčky, malými vesničkami a vyrazit i na výlety do dalších míst v oblasti.


Proč si vybrat tento hotel

  • Děti do 5 let na stávajícím lůžku, ubytované se dvěma dospělými ZDARMA pobyt.
  • Vynikající poloha přímo na pláži
  • Příjemná atmosféra malého butikového hotelu
  • Vynikající služby - velmi dobrý poměr kvalita / cena
  • Kvalitní snídaně v ceně formou bufetu
  • Nádherné starobylé město Hoi An jen 5 km daleko
  • Restaurace a obchůdky v okolí
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading