facebook
Marco Polo - Le Domaine de La Reserve - Zátoka Anse Petite Cour

Le Domaine de La Reserve


Fotogalerie


O hotelu

Příjemný a udržovaný areál menšího hotelu vyšší střední kategorie má několik unikátních zařízení v čele s hlavním restaurantem na molu vybíhajícímu do zátoky. Druhý restaurant je u bazénu stejně jako bar. Bazén je na seychellské poměry a tuto kategorii prostorný. Nechybí lobby s knihovnou a boutique. WLAN zdarma ve společných prostorách.

Lokalita

Na druhém největším ostrově Praslin v malebné zátoce Anse Petite Cour s výhledem na ostrůvek Curieuse. Do střediska Cote D´Or s obchůdky a restauranty cca 15 minut pěšky, na legendární Anse Lazio cca 20 minut. Z mezinárodního letiště na ostrově Mahe je možné letět na Praslin (cca 15 minut) a pak transfer (cca půl hodiny), nebo je možné přijet Fast Ferry Cat Cocos (cca 60 minut) a pak transfer (cca 10 minut).

Popis pokojů

Celkem 39. Tři z nich (Colonial Superior) za zvýhodněnou cenu jsou v koloniální vilce dále od pláže, ostatní (Beachfront Deluxe) jsou vždy po čtyřech v domcích, z nichž žádný není od pláže dále než 50 metrů. Každý pokoj měří cca 65m2. Superiory mají v koupelně sprchu, Deluxe vanu. Ve všech je kromě WC i fén. Pokoje jsou vybaveny TV, telefonem, klimatizací, stropním ventilátorem, varnou konvicí (káva/čaj), minibarem, sejfem a balkonem či terasou.

Restaurace, bary, stravování

V základní ceně snídaně formou buffetu. Při polopenzi též večeře (buffet nebo menu).

Aktivity v hotelu a okolí

Za úhradu kola, kajaky, šnorchlování. Náš tip: navštivte údolí Valée de Mai, kde rostou unikátní obří kokosy "Coco de mer", užijte si jednu z nejkrásnějších pláží světa Anse Lazio a také si dopřejte celodenní výlet na další ostrov La Digue s pověstnou pláží Anse Source d´Argent.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading