facebook
Marco Polo - Amata Ngapali Resort - Barma - Ngapali Beach - Amata Ngapali - pláž

Amata Ngapali Resort


Fotogalerie


O hotelu

Amata Ngapali Resort se začal stavěj jako jeden z prvních na vyhlášené pláži Ngapali. Díky tomu má skvěle vybraný a prostorný pozemek. Majitelé dbají na to, aby se jejich hosté cítili hezky na každém kroku. Tropická zahrada navazuje na palmový háj a dovolená na pláži Ngapali je o odpočinku, pohodě, procházkách, večerních výpravách do okolních restaurací a obchůdků a velmi dobrém jídle v hotelu. Proto se sem hodně hostů pravidelně vrací.

Popis pokojů


Všechny pokoje v hotelu Amata nabízí velmi dobrou dovolenou u moře. Resort má velmi příjemnou zahradu plnou palem. Krásná pláž Ngapali je jen pár kroků od všech pokojů, Pokoje jsou klimatizované, vybavené koupelnami, terasami nebo balkóny, televizory se satelitním příjmem, sejfy a konvicí na horkou vodu pro přípravu kávy nebo čaje.

Grand Cabana Sea Vie (68 m2)
Bungalov postavený formou duplexu nabízí výborné zázemí i hodně náročným klientů. Hlavním stavebním prvkem je teakové dřevo a architektura bungalovu vychází z tradičního barmanského stylu. Interiéry jsou dekorovány velmi kvalitními dekoracemi s národními tradičními prvky a přitom nabízí vše, co má moderní resort svým hostům nabízet. Výhled na moře.

Cabana Cottage (56 m2)
Dvoupodlažní plážový bungalov má v patře prostornou ložnici a v přízemí příjemný obývák s vchodem na terasu. Malou nevýhodou je, že koupelna je pouze v přízemí. Výhodou je blízkost pláže, krásná tropická zahrada a velkorysý prostor celého bungalovu. Tradiční stavební prvky podporují pocit autentického barmského obydlí.

Deluxe pokoj (45 m2)
Pokoje typu Deluxe (forma junior suite) jsou umístěny v jednopodlažním pavilonu. Každý pokoj má příjemnou ložnici s obývacím prostorem, vybaveným sedačkou, stolkem a křesly. Terasa nebo balkon.

Superior (30 m2)
Nejmenší typ pokoje, přesto dostatečně prostorný, aby umožnil hostům užívat si dovolenou na pláži. Interiér vychází z barmské kultury. Je velice vkusně dekorovaný tradičními prvky a uvozuje tak příjemnou atmosféru. Pokoje jsou v jednopatrovém pavilonu, takže mají buď terasu nebo balkon podle umístění.

Restaurace, bary, stravování

V hotelu je restaurace s nádherným výhledem na pláž a moře. Díky tomu, že pláž Ngapali je směrována přesně na západ, je v restauraci nádherné posezení při západu slunce. 

Fitness a lázně

V hotelu jsou příjemné lázně s masážemi.


Proč si vybrat tento hotel

  • Andamanské moře
  • Dlouhá písčitá pláž
  • Skvělý poměr cena / kvalita
  • Možná kombinace s poznáváním Barmy
  • Příjemné lázně přímo v hotelu
  • 9-jamkové hřiště nedaleko
  • Restaurace a obchůdky přímo v okolí resortu
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading