facebook
Marco Polo - Hue - Ana Mandara Resort - Vietnam - Hue - Ana Mandara - pláž.jpg

Hue - Ana Mandara Resort

Vítejte v resortu Ana Mandara, prvním plážovém resortu v oblasti Hue, na pláži Thuan An. Kdo si pro svou dovolenou ve Vietnamu zvolí právě tento resort, „ochutná“ opravdový Vietnam. „Ana“ znamená ve Vietnamštině „Cudná kráska“ a „Mandara“ znamená „Dům pro hosty“. Obě jména jsou pro resort příznačná. Resort patří mezi malé hotely, často nazývané „glamping“ – 78 pokojů a vil v krásné zahradě o rozloze 2,8 ha. Hotel je také vhodným doplňkem ke všem našim poznávacím zájezdům do Vietnamu.
Všechny pokoje v hotelu Ana Mandara Hue jsou vybaveny velmi kvalitním stylovým nábytkem. Design pokojů vychází z vietnamsko-čínského stylu, respektive tradičního stylu z období poslední císařské dynastie Nguen, která v Hue sídlila. Minibar, televize, varná konvice. Koupelny mají sprchvý kout a vanu. Na vyžádání jsou k dispozici i propojené pokoje.


Fotogalerie


Lokalita

KDY DO HUE?

Centrální část Vietnamu má čtyři různá období:

Druhá polovina října - první polovina ledna
Pobřeží je sužováno tajfuny. Je to nepředvídatelné počasí. Může být skvěle, ale může velmi nevlídno. Nízko položená pobřežní města – Hue, Danang, Hoi An, ale i horské údolí Phong Nha, jsou v tomto období postiženy záplavami.

Druhá polovina ledna - konec dubna
Nejlepší období k návštěvě centrálního Vietnamu. Pro nás Evropany je tu příjemně teplo, je to nejsušší období a vše je intenzivně zelené po předchozích deštích.

Od konce dubna – do konce srpna
Stoupá teplota a pobyt ve městech začíná být vyčerpávající a nepříjemný. Ale na pobřeží je velmi příjemně, zvlášť ve dnech, kdy od moře vane vánek.

Září – polovina října
Přechodné období. Teploty jsou vysoko a čas od času se objevují tropické bouřky (většinou v noci). Je to předzvěst monzunového období. Vysoká vzdušná vlhkost vás doprovází na každém kroku. Na pobřeží je dopoledne mírný vánek. Komu nevadí vysoká vzdušná vlhkost užije si v tomto období tropickou exotiku. Dny jsou slunné.

Popis pokojů

Deluxe (48 m2)
Dvoulůžkový pokoj s výhledem do zahrady. Možnost výběru pokoje s velkou manželskou postelí, nebo s oddělenými lůžky. Pokoje jsou umístěny v jednopatrových pavilonech. V přízemí mají terasu, v patře balkon.

Duplex (136 m2)
Pokoj je ideální pro rodinu. Pohodlně ubytuje 4 osoby. V patře je ložnice s manželskou postelí , samostatná koupelna a terasa. V přízemí další dvě oddělená lůžka, druhá koupelna (pouze se sprchovým koutem, bez vany). Výhled do zahrady.

Beach Villa (106 m2)
Plážová vila s terasou a výhledem na moře. Od pláže vás dělí jen pár kroků. Vila má samostatnou ložnici a obývák, velkou a skvěle vybavenou koupelnu. Můžete si vybrat vilu s manželskou postelí, nebo vilu s oddělenými lůžky. K vile patří i venkovní koupelna. Na terase jsou pohodlná lehátka.

Pool Vila (275 m2)
Nádherná vila s vlastním bazénkem (48 m2). Vily jsou postaveny blízko pláže a většina z nich má z terasy výhled na moře. Hlavní ložnice je vybavena manželskou postelí. Obývák navazuje na terasu s bazénkem. Některé vily mají ještě „pomocnou ložnici“, malou komůrku s jedním lůžkem. Ta je vhodná pro teenegra.


Proč si vybrat tento hotel

  • Dlouhá písčitá pláž přímo u hotelu
  • Rozlehlá tropická zahrada
  • Pohodlné a prostorné pokoje
  • Pokoje typu Duplex pro rodiny s dětmi
  • Vynikající snídaně
  • Historické město Hue jen 20 km vzdálené
  • Restaurace, bary a obchůdky nedaleko hotelu

Video

Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading