facebook
Marco Polo - Hanoj - Noble Boutique Hotel - Hanoj - Noble Butique

Hanoj - Noble Boutique Hotel

Stará Hanoj má své kouzlo – můžete bydlet o něco levněji někde na periférii, ale byla by to škoda. Ranní nebo večerní procházky uličkami staré Hanoje, kdy se kdykoliv můžete vrátit do svého hotelu a můžete vyrazit třeba jen na půl hodiny, to stojí za trochu vyšší cenu. Pro naše klienty máme kolekci několika hotelů různých kategorií, ale většina z nich bydlí právě v Noble Butique.
V roce 2014 si současní majitelé koupily chátrající historickou budovu starého butiku, obchodu s hedvábím, v centru vyhlášené Silk Street (Hang Gai Street). Dům postavený v roce 1876 ve francouzském koloniálním stylu patřil k honosným bílým domům, které tehdy vytvářely romantickou vznešenost staré Hanoje.
Noví majitelé zachránili historickou budovu a vrátili jí ducha té elegantní doby.
Vše podstatné ze staré Hanoje máte na dosah. Jste nedaleko jezera Hoan Kiem, nedaleko vodního loutkového divadla Than Long, nedaleko budovy Hanojské národní opery, i nedaleko trhů a barů a restaurací.


Fotogalerie


Lokalita

Centrum staré Hanoje, střed dávné Silk Street (dnes nese jméno Hang Gai). Pár minut chůze od slavného jezera Hoan Kiem, Hanojské národní opery, vodního loutkového divadla a dalších památných míst. V okolí je mnoho restaurací a několik minut jsou ulice plné barů a nočního života.

Popis pokojů

Ačkoliv má hotel jen 3*, můžete se spolehnout na to, že vybavení pokojů je 4*. Interiér a nábytek ctí styl a ducha staré historické budovy, kvalitní a pohodlné postele, ručně vyrobené ložní prádlo a kvalitní ručníky a osušky. Bezplatné WI-FI připojení. Každý pokoj má varnou konvici a čaj a kávu zdarma.

Deluxe (25 m2) - vhodné pro dvojici, není možnost přistýlky
Executive (30 m2) – vhodné pro dvojici, lze přidat přistýlku
Family (35 m2) – vhodné pro rodinu s jedním dítětem – velká manželská postel + další lůžko pro jednu osobu (nelze přidat přistýlku)
Junior Suite (40 m2) – vhodné pro rodinu se dvěma dětmi, nebo pro náročnou dvojici – velká manželská postel v ložnici a dvě další lůžka v obývacím prostoru
Cennected (60 m2) – dvě ložnice propojené společnou předsíní – vhodné pro rodinu se dvěma dětmi.


Proč si vybrat tento hotel

  • Vynikající poloha v centru staré Hanoje, nedaleko jezera Hoan Kiem
  • Rekonstruovaná historická budova - má styl a atmosféru
  • Velmi kvalitně vybavené pokoje - na 4* úrovni
  • Dobrá snídaně - kombinace vietnamské a evropské kuchyně
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading