facebook
Marco Polo - Severin Sea Lodge 4* -

Severin Sea Lodge 4*


Fotogalerie


O hotelu

Německá rodinná společnost Severin je vyhlášená svým důrazem na kvalitu služeb za rozumné ceny. Dovolená v Keni má v hotelu Severin Sea Lodge skvělý poměr cena-výkon.
Severin má rozsáhlý pozemek přímo u pláže Bamburi, na břehu Indického oceánu. Architektura hotelu vychází z tradiční swahilské architektury (směsi africké a arabské architektury). Hlavní hotelová budova, bungalovy a dva bazény jsou rozloženy do palmového háje. To velmi podporuje váš pocit exotické dovolené a v horkých dnech palmy vytváří příjemný stín.

Hotel nabízí nejen odpočinek na pláži Indického oceánu, ale i spoustu sportovních aktivit, exkurze po okolí ši safari ve spolupráci se Severin Safari Camp.

V dosahu jsou tři 18 jamková hřiště – Nyali (20 minut), Vipingo (50 minut) a Leisure (1,5 hodiny)

Zároveň je také základnou potápěčské školy Baraccuda, kde Vás místní instruktoři seznámí s podvodním světem. Hotel také organizuje výlety do blízkého National Marine parku. 

Lokalita

Bamburi Beach je pláž vzdálená od Mombasy jen 12 km a od letiště 20 km. Sama pláž je písčitá a dlouhá několik kilometrů, skvělá na dlouhé procházky, běhání apod. Při odlivu je nízká hladina moře, takže několik hodin denně nedá plavat v moři. Při přílivu ano.

Popis pokojů

Severin Sea Lodge patří mezi středně velké hotely. Má k dispozici celkem 188 pokojů různých kategorií, všechny jsou vybavené kvalitním nábytkem z masivního dřeva a jsou dekorovány v tradičním stylu.

Všechny jsou klimatizovány, jsou vybaveny moskytiérou, Wi-Fi, minibarem a kvalitní koupelnou. Všechny pokoje mají buď balkón, nebo terasu.

Standard pokoje: 22-32m²
Comfort Bungalov: 23 m² jsou vybaveny stejně jako Standard pokoje, jen jsou umístěny v bungalovech.
Deluxe pokoje: 22 m² jsou po nedávné renovaci a jsou vybaveny modernější koupelnou a mají na víc varnou konvici a ventilátor.
Junior Suite: velikost 45 m² jsou vhodné i pro rodinu se dvěma dětmi. Pokoje mají dva balkóny.
Suite: velikost 100 m²

Restaurace, bary, stravování

Výborná restaurace The Imani Dhow restaurant dokolonale uspokojí Vaše chuťové buňky, je držitelem několika ocenění, hotel má zároveň vlastní farmu (Seba Farm), kde si pěstuje zeleninu a ovoce.

Aktivity v hotelu a okolí

Hostům hotelu Severin Sea Lodge jsou k dispozici dva bazény. U bazénů lehátka a osušky.
Ze sportů je k dispozici stolní tenis, tenis, volejbal. Animační tým pořádá soutěže v lukostřelbě a cvičení jógy.

V hotelu působí i potápěčské centrum.

V dosahu jsou tři 18 jamková hřiště – Nyali (20 minut), Vipingo (50 minut) a Leisure (1,5 hodiny)


Proč si vybrat tento hotel

  • Kvalitní managment německé rodinné společnosti.
  • Příjemná písčitá pláž Bamburi na břehu Indického oceánu.
  • Potápěčská škola přímo v místě
  • Široká škála pokojů s dobrým vybavením.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading