facebook
Marco Polo - Taj Bentota Resort and Spa - Srí Lanka_Taj Bentota

Taj Bentota Resort and Spa


Fotogalerie


O hotelu

Hotel Taj Bentota patří do mezinárodního řetězce, který je vyhlášený pro své kvalitní služby, především velmi dobře proškolený personál, vysoký standard stravování a čistotu pokojů. Hotelu patří rozsáhlý pozemek na svažitém ostrohu nad mořem s panoramatickým výhledem na oceán, od kterého se rozbíhají na obě strany několikakilometrové překrásné typicky srílanské pláže. V pěším dosahu je městečko Aluthgama (jehož je Bentota součástí), kde najdete obchůdky, restaurace či tradiční rybí trhy.

Lokalita

Bentota je pobřežní město, vzdálené cca 60 km od hlavního města Srí Lanky Colomba.  Letovisko Bentota je poklidným střediskem pro střední a náročnější vrstvu klientů. Hotely žijí svým vlastním životem a původní obyvatelé si zachovávají vysokou míru své autenticity. Cesta z letiště by s využitím Southern Expressway neměla překročit 2 hodiny.

Popis pokojů

160 pokojů je rozděleno do 3 kategorií, přičemž u Superior Charm a Deluxe Delight lze připlatit garantovaný výhled směrem na oceán (Premium Indulgence Family nelze). Superior Charm (34m2) jsou vybaveny dřevěným a ratanovým nábytkem, mají koupelnu (vana/sprcha, WC, fén, župany), TV, telefon, klimatizaci, stropní ventilátor, minibar, varnou konvici (káva/čaj), sejf a balkon či terasu. Deluxe Delight jsou stejně velké a mají v koupelně kromě vany též sprchu (rainshower). V obou kategoriích je možná pouze 1 přistýlka. Premium Indulgence Family jsou vybaveny jako Superior Charm. protože jsou ale prostornější, lze v nich umístit až 2 přistýlky, což jistě ocení rodiny.

Restaurace, bary, stravování

Čtyři restauranty, bar a pool bar poskytují výtečné gastroslužby. V základní ceně je snídaně (buffet), při polopenzi též večeře v podobě vybraných pokrmů ve všech restaurantech. Za příplatek lze rezervovat pobyt s all inclusive.

Fitness a lázně

Vyhlášené wellness centrum Jiva Spa (za úhradu).

Aktivity v hotelu a okolí

V ceně fitness, tenis, badminton, biliár, stolní tenis, beachvolejbal. Na nedaleké řece Bentota se provozují vodní sporty (za úhradu).


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading