facebook
Marco Polo - Avani Kalutara - Avani Kalutara

Avani Kalutara


Fotogalerie


O hotelu

Hotel Avani Resort je postavený na konci poloostrova na nádherném pozemku, plném tropické zeleně a palem. Z jedné strany končí zahrada u laguny a z druhé strany u písečné pláže. Pláž je dlouhá několik kilometrů a patří k nejhezčím na Srí Lance. Hotel patří mezi středně velké hotely - se svými 105 pokoji na rozsáhlém pozemku a s velmi dobře vyškoleným personálem, je vyhlášený svou pohodovou atmosférou a vysokým standardem služeb.

Lokalita

Kalutara je městečko vzdálené od Kolomba cca 75 km, transfer z letiště trvá hodinu a půl. Městečko je od resortu vzdálené skoro 3 km, protože resort je postavený až na konci poloostrova. Díky tomu je u rezortu klid a na pláži není mnoho místních návštěvníků.

Popis pokojů

Superior pokoje (32 m2)
Všechny pokoje mají buď terasu nebo balkon, podle toho, zda jsou v přízemí nebo v patře. Jsou vybaveny krásným stylovým nábytkem, příjemnou lokální dekorací a kvalitní klimatizací, varnou konvicí a televizí. Koupelny jsou prostorné a vybavené sprchovým koutem. Pokoje mají výhled buď do zahrady směrem k moři, nebo směrem k laguně.

Restaurace, bary, stravování

K dispozici jsou pro hosty dvě restaurace a dva bary. Kuchyně je hlavně srílanská, ale jsou i tématické večeře v evropském nebo asijském duchu.

Fitness a lázně

Hotelové lázně jsou společné se sousedním sesterským hotelem Anantara a jsou velmi kvalitní a hodně oceňované.

Aktivity v hotelu a okolí

Pokud chcete vyrážet na jednodenní výlety, je lepší si zajistit nějaký miniokruh před pobytem u moře, protože památky a přírodní parky jsou od hotelu poměrně daleko.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading