facebook
Marco Polo - Ajman Hotel (5*) -

Ajman Hotel (5*)


Fotogalerie


O hotelu

Ajman Hotel (dříve Kempinski Ajman) nabízí orientální atmosféru a krásnou zahradu i pláž. Pokud chcete spojit svou plážovou dovolenou s wellness procedurami a širokou nabídkou sportů, pak je Ajman hotel to správnou volbou.
Kolem bazénu se rozprostírá svěží palmová zahrada až k soukromé pláži. Wi-Fi je v celém zařízení zdarma. Hotel nabízí svým hostům ve vypsaných časech zdarma transfery do sousedních emirátů Dubaje a Sharjah.

Lokalita

Ajman, Spojené arabské emiráty

Popis pokojů

Ajman Hotel nabízí ubytování ve 182 pokojích v hlavní hotelové budově a v přízemní budově u bazénu. Pokoje v hlavní budově jsou orientované na moře a mají balkon.

Laguna Pool Side (32-39 m2)
Pokoje jsou umístěné v přízemní budově blízko bazénu. Je možné zde ubytovat 2 dosp.osoby a případně i dítě bez vlastního lůžka (není možné přidat přistýlku).

Superior Sea View (36 m2)
Pokoje jsou umístěné v nižších patrech (1.-4.patro) hlavní budovy. Mají výhled na pláž, zahradu a bazén. Do pokoje je možné přidat maximálně 1 přistýlku, která je svou velikostí vhodná spíše pro dítě.

Deluxe Sea View (36 m2)
Pokoje dekorované v arabském stylu jsou umístěné ve vyšších patrech (5.-6.patro) hlavní budovy. Mají výhled na pláž, zahradu a bazén. Do pokoje je možné přidat maximálně 1 přistýlku, která je svou velikostí vhodná spíše pro dítě.

Restaurace, bary, stravování

Ajman Hotel nabízí všechny druhy stravování: snídaně, polopenzi, plnou penzi a all inclusive. All inclusive zahrnuje snídaní, obědy a večeři a lehké občerstvení během dne, z nápojů pak vybrané nealkoholické i alkoholické nápoje v době od 10:00 do 24:00 hod.
Restaurace "Bukhara" podává autentické pokrmy ze severní Indie. Elegantně zařízená "Sabella's" nabízí italské speciality v ekologické kvalitě. Café Naseem nabízí mezinárodní gurmánská jídla s výhledem na moře. Vrcholem gastronomické nabídky je soukromá večeře na pláži. Láskyplně zdobená "Café First" vás zve k lenošení – stejně jako "Blazon Lounge" s ovocnými koktejly a širokým výběrem doutníků.

Fitness a lázně

Rozsáhlá wellness nabídka zahrnuje využití vířivky, sauny, turecké masáže, kosmetické procedury (masáže a procedury za poplatek).

Aktivity v hotelu a okolí

Ajman Hotel má 400 metrů dlouhou pláž s jemným pískem a křišťálově čistou vodou. Bazén je obklopen tropickými palmami a krásnou zelenou zahradou. Děti si mohou užít zábavu v dětském bazénu nebo na dětském hřišti.
Aktivní klienti mohu využít široké nabídky sportovišť – je možné si zde zahrát stolní tenis, plážový volejbal, tenis (za poplatek), bowling (za poplatek), zacvičit si aerobic nebo využit služeb fitness centra. V centru vodních sportu je možné si zapůjčit vodní skútry, vyzkoušet jízdu na banánu či kajaku (vše za poplatek).


Proč si vybrat tento hotel

  • krásná zelená zahrada a pláž s jemným pískem
  • široká nabídka sportů
  • hotel jen pár minut od Dubaje
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

V tomto hotelu můžete zažít.

Pobytové zájezdy

pobytové zájezdy

Rodinná dovolená s dětmi

rodinná dovolená s dětmi
Předcházející snímek
Následující snímek
loading