facebook
Marco Polo - Adaaran Club Rannalhi (3* plus) -

Adaaran Club Rannalhi (3* plus)

Hotel Rannalhi je dobrým kompromisem pro všechny, kdo si chtějí užít opravdové Maledivy a nechtějí přelétat na vzdálené atoly. Hotel je vzdálený cca 45 minut lodí od letiště na hlavním ostrově Male. Netrpí tedy problémy hotelů, které jsou k letišti příliš blízko. Má zachovalý korálový reef, krásnou písčitou pláž a možnost koupání v laguně.

Dovolená na Maledivách je v hotelu Adaaran Club Rannalhi pohodovou dovolenou s vynikajícím poměrem cena-kvalita.


Fotogalerie


O hotelu

Ostrůvek, na kterém se resort nachází, patří k menším: jeho délka je cca 450 metrů a šířka pouhých cca 140 metrů. Díky vzdálenosti reefu 10 - 40 metrů poskytuje Club Rannalhi ideální podmínky pro šnorchlování, pro běžné koupání je jeho laguna ideální. Povrch je bohatě porostlý tropickou vegetací. Hostům slouží recepce (WiFi), hlavní restaurant, Coffee-shop, bar, boutique, klenotník, prádelna.

Lokalita

Club Rannalhi se nachází v South Male atolu a doprava z mezinárodního letiště Hulhule trvá rychlým člunem cca 45 minut.

Popis pokojů

Celkem je zde 130 pokojů, přičemž téměř stovka v základní kategorii Standard. Jsou umístěny po čtyřech v patrových vilkách, příjemně barevně koncipovaných. V každém pokoji je sprcha/WC, fén, klimatizace, stropní ventilátor, sejf, lednička (případné naplnění nespadá do all inclusive), telefon, TV a terasa či balkon s výhledem do zahradního areálu. Zbytek tvoří Water Bungalows, vžy po dvou samostatných pokojích. Vybavení je jako u Standard, navíc varná konvice (káva/čaj) a přímý vstup z terasy do vody.

Restaurace, bary, stravování

All inclusive
V rámci systému all inclusive máte k dispozici snídani (7:30-9:30), oběd (12:30-14:30), večeři (19:30-21:30) – vše formou bufetu. Během dne máte možnost si dát lehčí jídlo formou snacku (10:30-11:30, 16:30-18:00, 23:00-00:00) a nápoje od 09:30 do půlnoci.

Z nápojů jsou k dispozici whiskey, brandy,gin, vodka, rum a pivo. Víno rozlévané (většinou australské nebo jihoafrické) a běžné nealkoholické nápoje.

Součástí systému nejsou : čerstvé džusy, prémiové značky alkoholu, minibar, nápoje po půlnoci do 09:30, specifická káva jako je cappuccino, espresso apod., víno v lahvích.

Fitness a lázně

V hotelu jsou lázně řetězce Chavana Spa (procedury za úhradu).

Aktivity v hotelu a okolí

Bezplatně možnost zahrát si fotbal, beachvolejbal, stolní tenis. Za úhradu vybavení pro šnorchlování, windsurfing, kanoe, katamarany, potápění (PADI).


Proč si vybrat tento hotel

  • Vynikající poměr cena-kvalita.
  • Hotel je součástí řetězce Adaaran s velmi dobře školeným personálem, včetně kuchařů
  • All inclusive s velmi dobrým obsahem
  • Krásná pláž s možností koupání a snorchlování
  • Krátký transfer z letiště - necelou hodinu rychlou lodí

Video

Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading