facebook
Marco Polo - Jafferji Beach Retreat (3* plus) - butique -

Jafferji Beach Retreat (3* plus) - butique

Zanzibar je stále oblíbenějším místem pro dovolenou u moře. Krásné bílé pláže a smaragdové moře láká stále více turistů. Můžete si vybírat z desítek hotelů různých kategorií a různé kvality. A v tom je často háček. Pokud jste na Zanzibaru nikdy nebyli, je složité se v nabídce orientovat a vybrat si. Pokud hledáte velmi kvalitní zázemí za rozumnou cenu, malý hotel s vynikající rodinnou atmosférou, přímo u pláže, s milým a vstřícným personálem, prostornými pokoji a dobrým jídlem, je pro vás Jatterji Beach Retreat tou správnou volbou.


Fotogalerie


O hotelu

Malý butique hotel, který vznikl přestavěním velké vily. Historické arabské a indické vlivy se prolínají s africkou architekturou (stejně jako vše na Zanzibaru) a zdůrazňují tak sepětí s tradiční kulturou. 60 minut od letiště. Kdo chce uniknout masové turistice a přitom mít dobré zázemí, bude s dovolenou v Jafferji Beach Retreat spokojený.

Popis pokojů

V hotelu je jen 14 pokojů-suitů ve třech kategoriích, vždy po třech v jedné vile. Interiéry jsou vybaveny masivním nábytkem, vyrobeným na Zanzibaru, marockými světly – typické pro svahilskou tradici – a starožitnostmi nasbíranými při cestách majitelů po Africe. Všechny pokoje jsou obráceny k moři.

Ke kvalitnímu ubytování patří samozřejmě kvalitní ložní prádlo, kvalitní ručníky, klimatizace a stropním ventilátorem, televizor se satelitním příjmem, trezor a úklid 2x denně. (žehlící prkno na vyžádání).

Garden Suit (Standard) – výhled do zahrady a zčásti na moře
Superior Beach Suit (Superior) – výhled na moře
Signature Beach (Deluxe) – výhled na moře


Proč si vybrat tento hotel

  • Malý boutiq hotel s rodinnou atmosférou – jen 14 pokojů
  • Krásná bílá písčitá pláž přímo u hotelu
  • Velké pokoje s kvalitním vybavením
  • Možnost připlatit si polopenzi nebo plnou penzi
  • Možnost kombinovat pobyt na Zanzibaru se safari na kontinentální Tanzanii - Národní parky Tarangire, Serengeti, Nogorongoro a další.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

V tomto hotelu můžete zažít.

Pobytové zájezdy

pobytové zájezdy

Za krásami přírody

za krásami přírody

Rodinná dovolená s dětmi

rodinná dovolená s dětmi
Předcházející snímek
Následující snímek