facebook
Marco Polo - Julia´s River Camp (4*) -

Julia´s River Camp (4*)

Kemp je postavený v ohybu řeky Talek a je obklopený divokou přírodou. Patří do kategorie kempů bez bariér, je tedy volně přístupný zvěři, která v okolí žije. Řeka Talek patří vedle řeky Mara k hlavním vodním zdrojům národního parku Masai Mara a v jejím okolí žije velké množství divoké zvěře. Díky tomu je Julia´s River Camp ideálním výchozím místem pro safari výjezdy.

Kapacita kempu je rozdělena do několika malých „hnízd“, aby se podpořila intimita ubytování a sepjetí s okolní přírodou. Každé „hnízdo“ má i své zázemí, takže se hosté vzájemně neruší. Elektřina se vyrábí kombinovaně generátorem a solárními panely.

Všechny stany mají své sociální zařízení, včetně teplé vody a splachovacího WC, pevných postelí s matrací a povlečení a moskytiérou. Z terasy před stanem máte výhled na řeku Talek.


Fotogalerie


Popis pokojů

Velmi kvalitní safari stany. Každá stan má svou privátní koupelnu se splachovací toaletou a sprchou se studenou a teplou vodou. Kvalitní postele jsou vybaveny klasickými kvalitními lůžkovinami. Každé lůžko má svou moskytiéru. Ve stanu je elektřina, sejf a na podlaze lněný koberec. Stan má rozměr 21 m2.

Restaurace, bary, stravování

V kempu je velmi stylová safari restaurace = velký jídelní stan. Příjemně vybavený stylovým nábytkem. Podává se snídaně, oběd a večeře ve formě set menu (často se salátovým bufetem).


Proč si vybrat tento hotel

  • Poloha kempu přímo nad řekou Talek
  • Vynikající poloha pro výjezdy na safari do různých částí Masai Mara
  • Kemp bez bariér = jste součástí divoké africké přírody
  • Malý kemp s velmi intimní atmosférou
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading