facebook
Marco Polo - Occidental Sharjah Grand - pohled na hotel s bazénem

Occidental Sharjah Grand


Fotogalerie


O hotelu

Hotel Occidental Sharjah Grand se nachází ve stejnojmenném městě Sharjah, nejlidnatějším ve Spojených arabských emirátech. Velký soused Dubaje je v mnoha ohledech výborným místem pro ty, kteří chtějí objevovat kulturu Východu, cestovat přes poušť nebo objevovat jeho architektonické bohatství se zázemím hotelu se soukromou pláží. Sharjah je suchý emirát - nepodává se zde alkohol.

Lokalita

Sharjah

Popis pokojů

Occidental Sharjah Grand nabízí ubytování ve 217 pokojích, které zajistí, že se budete cítit jako doma.
Všechny pokoje v hotelu Occidental Sharjah Grand jsou vybavené balkony s panoramatickým výhledem na moře nebo na město Sharjah. Pokoje poskytují WiFi připojení, sat TV, plně vybavenou koupelnu se sprchou nebo vanou a minibar (bez alkoholu).

Deluxe City View:
Velikost pokoje 32 m2, s manželskou postelí nebo s oddělenými postelemi.
Tyto pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou a toaletními potřebami, mají navíc balkon s výhledem na město Sharjah. V pokoji je možné ubytovat až 3 dospělé osoby.

Deluxe Sea View:
Pokoj je totožný s pokojem deluxe city view, ale má výhled na moře.

Restaurace, bary, stravování

Hosté mohou využít služeb 2 restaurací s nabídkou jídel arabské i mezinárodní kuchyně. K osvěžení u bazénu je k dispozici bar.Hosté mohou využít služeb 2 restaurací s nabídkou jídel arabské i mezinárodní kuchyně.

Fitness a lázně

Tento hotel poskytuje svým hostům služby fitness centra a wellness centrum. Dětský koutek a venkovní dětské hřiště jistě potěší rodiny s dětmi.
K odpočinku slouží bazény s regulovanou teplotou a soukromá pláž s lehátky a slunečníky.

Aktivity v hotelu a okolí

Hotel zajišťuje zdarma transfer do starého centra Dubaje a také do nákupních center v Sharjah i v Dubaji.
Hosté, kteří na dovolené hledají sportovní vyžití, se mohou věnovat aktivitám, jako je např. aerobik, fitness, basketbal či volejbal. Na pláži nabízí místní poskytovatelé vodní sporty.


Proč si vybrat tento hotel

  • písečná pláž s pozvolným vstupem do moře
  • výborná poloha hotelu - blízkost tradičního a kulturního centra Sharjah a jen pár kilometrů vzdálená kosmopolitní Dubaj
  • kvalitní služby hotelu mezinárodního řetězce
  • atraktivní cena
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading