facebook
Marco Polo - Koh Lipe - Chareena Hill Beach Resort -

Koh Lipe - Chareena Hill Beach Resort

Ostrov Koh Lipe je obklopený nádhernými písečnými plážemi a korálovými útesy. Hotel Chareena Hill Beach Resort je vybudovaný na svahu nad pláží. Hotel má jen 19 bungalovů. Pláž je od hotelu jen pár kroků a nedaleko jsou i restaurace a pár obchůdků.


Fotogalerie


Popis pokojů

Pokoje:
Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, minibarem, varnou konvicí (čaj a káva v ceně), free WIFI, klimatizací a vybavením terasy nebo balkonu.

Superior Sea View (16 m2)
Pokoj vhodný maximálně pro dva ubytované. Malý rozměr pokoje je kompenzován příjemně velkou terasou s houpací sítí (hammaka) a částečným výhledem na moře

Cliff Sea View (36 m2)
Pokoje nabízí komfort až pro tři ubytované – v takovém případě je k dispozici jedna manželská postel a jedno samostatné lůžko. Pokoj má velkou a příjemnou terasu s výhledem na moře, vybavenou houpací sítí (hammaka).

Grand Sea View (20 m2)
Samostatné vilky, které nabízejí o něco vyšší komfort, než Superior Sea View pokoje. 3 vilky mají výhled na pláž a 3 vilky mají výhled na moře. Každá vilka má velkou terasu vybavenou houpací sítí.

Superior Family (16 m2)
Pokoje v přízemí s výhledem do zahrady. Maximální obsazenost pokoje je 2 dospělé osoby a jedno dítě do 12 let. Před pokojem je terasa (12 m2) se dvěma židličkami.

Royal Sea View Family (38 m2)
Jeden z nejlepších typů pokoje v hotelu. V základním vybavení pokoje je jedna manželská postel, jedno samostatné lůžko a dá se pokoj doplnit o přistýlku. Pokoje je tedy vhodný pro až čtyřčlennou rodinu. Pokoj má přímý vstup na pláž.

Grand Sea View Family (58 m2)
Největší typ pokoje v hotelu. V základním vybavení pokoje jsou dvě manželské postele a dá se přidat i přistýlka, takže je pokoj vhodný až pro pět ubytovaných. Pokoj má k dispozici velkou terasu se stolkem a dvěma křesílky. Z terasy je výhled na moře.

Vedle pokojů v Chareena Hill Beach Resort jsou k dispozici i levnější pokoje v oddělené části, která je cca 100 metrů od pláže, v zalesněné zahradě. Pokoje jsou trochu tmavší, protože vegetace v zahradě je hodně. Jsou přibližně v kvalitě pokojů Superior Sea View, tedy 3*. Je to levnější varianta pro pobyt na Koh Lipe. Kdo hledá dobrou cenu a klid a nevyžaduje velký komfort, bude spokojený.

Garden Double (16 m2)
Samostatný bungalov v zahradě s příjemnou terasou.

Garden Family (18 m2)
Samostatný bungalov v zahradě s terasou. V pokoji je manželská postel a palanda pro děti.


Proč si vybrat tento hotel

  • Skvělá poloha hotelu přímo u krásné pláže
  • Krátká vzdálenost od restaurací a obchůdků
  • Několik typů pokojů vhodných pro rodiny s dětmi. Většina pokojů má výhled na pláž nebo na moře
  • Malý hotel rodinného typu
  • Výborný a vlídný personál
  • Hotel má výborná hodnocení na Tripadvisoru a dalších serverech
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading