facebook
Marco Polo - Taj Cape Town - Taj Hotel Kapské Město - atmosféra

Taj Cape Town

Jeden z nejlepších městských hotelů v naší nabídce. Hotel Taj je položený na krásném místě u pěší zony, kde najdete restaurace, bary i tržiště pro nákupy a současně v historickém centru u parlamentních budov a původních zahrad, kde bylo město založeno. Hledáte-li luxusní a přitom přátelský hotel, pak Taj je skvělou volbou


Fotogalerie


O hotelu

Mezinárodní řetězec Taj koupil tuto historickou budovu, kterou citlivě zrekostruoval a zajímavým způsobem k ní připojil moderní výškovou stavbu. Na recepci navazuje velmi stylové lobby s barem, wine+cigar shop, 3 restauranty, cocktail bar. Hotel má vnitřní bazén. Hotel Taj Cape Town krásně spojil historii, historickou budovu s moderním světem 21. století.

Lokalita

Úžasná poloha od protilehlé katedrály St. George, přes půvabnou pěší zónu z boku (venkovní posezení hotelové restaurace je přímo na této zóně!), až po nádherné panorama Stolové hory z vyšších pater. Hned za rohem se vnoříte do uliček, kterými lze kolem restaurací a obchodů dojít na tržiště (5 minut) ale i do nákupního a gastrocentra Waterfront (cca 30 minut), malajské čtvrti (cca 20 minut) a k dalším zajímavostem. Špičkové ubytovací a gastroslužby za přiměřenou cenu.

Popis pokojů

V hotelu Taj Cape Town je k dispozici elkem 166 pokojů. Základní pokoj s rozlohou cca 35m2 má klimatizaci, velkou mramorovou koupelnu s vanou, sprchovým koutem, WC, fénem a župany, telefon, velký LCD televizor, iPod přípojku, minibar, varnou konvici (káva, čaj), sejf, přípojku na laptop. Za příplatek Luxury Mountain View Room ve vyšších patrech s balkonem a výhledem na Stolovou horu.


Proč si vybrat tento hotel

  • Poloha hotelu u pěší zony - snídat můžete ve venkovní zahrádce
  • Luxusní a příjemně vybavené pokoje
  • Výhled na Stolovou horu (z vybraných pokojů)
  • Transfery do zábavního centra Waterfront zdarma
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading