facebook
Marco Polo - Iberostar Punta Cana -

Iberostar Punta Cana

Hotelová společnost Iberostar patří k nejkvalitnějším hotelovým řetězcům v Karibiku. Soustředí se na provoz 5* hotelů a je vyhlášená především úrovní stravování, personálu, čistoty a upravenosti svých hotelů. Resort Iberostar Punta Cana patří k nejoblíbenějším hotelům společnosti pro dovolené rodin s dětmi v Dominikánské republice.
Prožijte svou dovolenou v Karibiku v oáze resortu Iberostar Punta Cana.


Fotogalerie


Popis pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, vlastní koupelnou s WC a fénem, minibarem, satelitní TV, telefonem, trezorem, setem na přípravu kávy a čaje, žehlícím prknem a balkonem.

Dvoulůžkový pokoj:
37 m², v pokoji jsou dvě dvoulůžka, takže se v něm pohodlně ubytují až 3 dospělé osoby, nebo rodina se dvěma dětmi. Pokoje jsou umístěny v přízemí nebo v patře a mají malý balkón.

Dvoulůžkový pokoj Garden view: 37 m², v pokoji jsou dvě dvoulůžka, takže se v něm pohodlně ubytují až 3 dospělé osoby, nebo rodina se dvěma dětmi. Pokoje jsou umístěny v přízemí nebo v patře a mají malý balkón a mají výhled do tropické zahrady.

Dvoulůžkový pokoj Panoramic: 37 m², pokoje jsou v nejvyšším patře hotelové budovy a z malých balkónů mají velmi příjemný výhled. V pokoji jsou dvě dvoulůžka, takže se v něm pohodlně ubytují až 3 dospělé osoby, nebo rodina se dvěma dětmi. 

Dvoulůžkový pokoj Junior Suite Romantic: 45 m², styl pokoje i jeho vybavení podporuje pocit romantické dovolené u moře. 

Dvoulůžkový pokoj Sea View: 37 m², pokoje jsou v budově nejblíže k moři. Z balkónů mají částečný výhled na moře (ale mezi mořem a budovou je palmový háj). V pokoji jsou dvě dvoulůžka, takže se v něm pohodlně ubytují až 3 dospělé osoby, nebo rodina se dvěma dětmi.

Family Master Suite: 45 m², ideální pokoj pro rodinu se dvěma dětmi. V hlavní místnosti je velké lůžko (2x2 m) a ve vedlejší menší místnosti jsou dvě lůžka (1,35x2 m). V pokoji je jedna koupelna. Výhled do zahrady a pohodový přístup do oblasti bazénů i k pláži.

Rodinný pokoj se 2 ložnicemi: 74 m², dva propojené pokoje. V pokoji jsou dvě dvoulůžka (1,35x2 m) a jedno širší jednolůžko (2x2 m). Každý pokoj má svou koupelnu, takže se v něm pohodlně ubytují až 4 dospělé osoby, nebo rodina se dvěma až třemi dětmi. Pokoje jsou umístěny v přízemí a mají malý balkón. 

Restaurace, bary, stravování

V areálu najdete 5 restaurací - hlavní restauraci, kde se podává snídaně, oběd a večeře formou bufetu a další 4 tematické restaurace, kam je třeba si udělat rezervaci (bez příplatku). V hotelu je několik barů, které vám nabízejí nápoje v rámci all inclusive prakticky po celý den.

Fitness a lázně

Hotelové lázně jsou za příplatek, fitness centrum je zdarma. V hotelu je každý den celá řada aktivit, které jsou zdarma. 


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading