facebook
Marco Polo - Sultan Sands Island Resort -

Sultan Sands Island Resort


Fotogalerie


O hotelu

Vážení klienti, dle nařízení z destinace je po každém návštěvníkovi po příletu vyžadován negativní test na Covid 19. Abychom vám ulehčili náklady spojené se získáním potřebného testu, rozhodli jsme se, uhradit vám výdaje na test až do výše 1.750,- Kč na účastníka cesty.

V resortu Sultan Sands se snoubí klasický africký styl s nekonečnou pláží Indického oceánu. Hotelový komplex je obklopen tropickou zahradou a nachází se cca 45 minut jízdy od letiště. Pokoje jsou vybavené tradičním zanzibarským nábytkem a plně klimatizované. V resortu jsou dvě restaurace, jedna přímo u pláže a druhá u bazénu.
Pro aktivnější jedince je připravena řada vodních sportů, jízdní kola nebo tenis. Ostatní mohou odpočívat nebo třeba využít služeb wellness centra.

Lokalita

Resort se nachází v oblasti Kiwengwa na severovýchodě ostrova.Komplex je obklopen tropickou zahradou a leží přímo u pláže s výhledem na Indický oceán.

Popis pokojů

Všechny pokoje jsou domky v africkém stylu. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou, klimatizací, satelitní TV, trezorem, minibarem, balkonem nebo terasou. 

Pwani Room: pokoje situované v zahradě s výhledem na oceán.
Bahari Room: pokoje mají prostornou terasu, výhled na oceán a nachází se v blízkosti pláže.
Junior Suite:
autentické bungalovy s výhledem na oceán, situované v zahradě.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

V tomto hotelu můžete zažít.

Potápění, šnorchlování

potápění a šnorchlování

Pobytové zájezdy

pobytové zájezdy

Rodinná dovolená s dětmi

rodinná dovolená s dětmi

Romantické pobyty

romantické pobyty
Předcházející snímek
Následující snímek