facebook
Marco Polo - Viva Wyndham Dominicus Beach -

Viva Wyndham Dominicus Beach


Fotogalerie


Popis pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, televizí, koupelnou. Pokoje typu Superior a Bungalov jsou vybaveny žehlícím prknem a žehličkou. Ve všech pokojích je k dispozici sejf (klíč za příplatek).

Pokoj Standard: menší pokoje v hlavní budově. Manželská postel typu Queen (1,35x2 m). Pokoj je vhodný maximálně pro dvě osoby.

Superior pokoj s výhledem do zahrady: v pokoji jsou buď dvě postele typu Queen (1,35x2 m) nebo jedna postel typu King (2x2 m). Pokoj se dvěma Queen postelemi je vhodný i pro rodinu s jedním dítětem, nebo dvěma malými dětmi. Pokoj s postelí King je vhodný maximálně pro dvě dospělé osoby a jedno malé dítě.

Bungalov s výhledem do zahrady: v pokoji jsou buď dvě postele typu Queen (1,35x2 m) nebo jedna postel typu King (2x2 m). Pokoj se dvěma Queen postelemi je vhodný i pro rodinu s jedním dítětem, nebo dvěma malými dětmi. Pokoj s postelí King je vhodný maximálně pro dvě dospělé osoby a jedno malé dítě.

Bungalov s výhledem na moře: v pokoji jsou buď dvě postele typu Queen (1,35x2 m) nebo jedna postel typu King (2x2 m). Pokoj se dvěma Queen postelemi je vhodný i pro rodinu s jedním dítětem, nebo dvěma malými dětmi. Pokoj s postelí King je vhodný maximálně pro dvě dospělé osoby a jedno malé dítě. Součástí pokoje je malá příjemná terasa.

Restaurace, bary, stravování

Hotel má 6 restaurací (např. mexickou, středomořskou nebo pizzerii), dále jsou zde snack bary, které fungují 24 hod. denně. 

Fitness a lázně

Využití fitness je zdarma, wellness za příplatek (výběr masáží a dalších procedur).


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading