facebook
Marco Polo - Iberostar Dominicana -

Iberostar Dominicana


Fotogalerie


O hotelu

Věděli jste, že UNESCO uznalo Bávaro Beach jako jednu z nejlepších pláží na světě?
Společnost Iberostar patří k nejlepším hotelovým společnostem v Karibiku a její služby a pohostinnost jsou vyhlášené. Resort Iberostar Dominicana tvoří jeden komplex se sesterským hotelem Iberostar Punta Cana a je oázou pro aktivní hosty, kteří mají rádi dlouhou písčitou pláž, tropickou zahradu, velké bazény, spoustu sportovních aktivit, vynikající jídlo a pohodlné vkusně zařízené pokoje.

Skvělý poměr cena-výkon. Kdo chce odpočívat a v klidu relaxovat, vždy najde "svůj koutek". Kdo chce být aktivní, má k dispozici mnoho možností - fittness, tenis, golf, potápění... Tady se rozhodně nemusíte nudit.

Lokalita

Pláž Bávaro Beach

Popis pokojů

Dvoulůžkový pokoj - 37 m²
V pokoji jsou dvě dvoulůžka, takže se v něm pohodlně ubytují až 3 dospělé osoby, nebo rodina se dvěma dětmi. Pokoje jsou umístěny v přízemí a mají malý balkón.

Dvoulůžkový pokoj Garden view - 37 m²
V pokoji jsou dvě dvoulůžka, takže se v něm pohodlně ubytují až 3 dospělé osoby, nebo rodina se dvěma dětmi. Pokoje jsou umístěny v přízemí nebo v patře a mají malý balkón.

Dvoulůžkový pokoj Panorama view - 37 m²

V pokoji jsou dvě dvoulůžka, takže se v něm pohodlně ubytují až 3 dospělé osoby, nebo rodina se dvěma dětmi. Pokoje jsou umístěny v patře a mají malý balkón.

Dvoulůžkový pokoj Sea view - 37 m²
V pokoji jsou dvě dvoulůžka, takže se v něm pohodlně ubytují až 3 dospělé osoby, nebo rodina se dvěma dětmi. Pokoje jsou umístěny v přízemí nebo v patře a mají malý balkón. Mají částečný výhled na moře.

Rodinný pokoj Master - 45 m²

V pokoji jsou dvě dvoulůžka a jedno širší jednolůžko, takže se v něm pohodlně ubytují až 5 dospělých osob, nebo rodina se dvěma až třemi dětmi. Pokoje jsou umístěny v přízemí a mají malý balkón.

Rodinný pokoj Dvě ložnice - 74 m²
Dva propojené pokoje. V pokoji jsou dvě dvoulůžka a jedno širší jednolůžko, takže se v něm pohodlně ubytují až 5 dospělých osob, nebo rodina se dvěma až třemi dětmi. Pokoje jsou umístěny v přízemí a mají malý balkón.

Restaurace, bary, stravování

V hotelu máte k dispozici 4 restaurace - jednu s bufetem a další á la carte a několik barů. 


Proč si vybrat tento hotel

  • Poloha přímo na pláži
  • Krásná tropická zahrada
  • Vynikající jídlo v systému "All inclusive"
  • Profesionální personál
  • Zázemí českých delegátek Marco Polo International
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading