facebook
Marco Polo - Iberostar Hacienda Dominicus Bayahibe -

Iberostar Hacienda Dominicus Bayahibe

Bayahibe je okouzlující rybářská vesnice, ve které najdete vše, co si představujete u své dovolené v Karibiku – krásnou pláž, palmový háj, průzračné moře, obchůdky a kavárny a restaurace – a hlavně pohodu a radost ze života.
5* hotel Iberostar Hacienda Dominicus je vynikajícím místem pro dovolenou v Dominikánské republice. Jeho koloniální styl architektury a nádherná tropická zahrada dokreslují pocit toho pravého Karibiku.
Prožijte svou dovolenou na krásném místě, s výbornou kuchyní a velmi přátelským a kvalitním servisem, vyberte si Iberostar Hacienda Dominicus.


Fotogalerie


Popis pokojů

Dvoulůžkový pokoj: 37 m², v pokoji jsou dvě dvoulůžka, takže se v něm pohodlně ubytují až 3 dospělé osoby, nebo rodina se dvěma dětmi. Pokoje jsou umístěny v přízemí nebo v patře a mají malý balkón.

Dvoulůžkový pokoj Garden view: 37 m², v pokoji jsou dvě dvoulůžka, takže se v něm pohodlně ubytují až 3 dospělé osoby, nebo rodina se dvěma dětmi. Pokoje jsou umístěny v přízemí nebo v patře a mají malý balkón a mají výhled do tropické zahrady.

Dvoulůžkový pokoj Superior: 37 m², v pokoji jsou dvě dvoulůžka, takže se v něm pohodlně ubytují až 3 dospělé osoby, nebo rodina se dvěma dětmi. Pokoje jsou umístěny blíže k moři v topické zahradě.

Dvoulůžkový pokoj Junior Suite: 37 m², v pokoji jsou dvě dvoulůžka, takže se v něm pohodlně ubytují až 3 dospělé osoby, nebo rodina se dvěma dětmi. Pokoje jsou umístěny v přízemí nebo v patře a mají malý balkón. Mají částečný výhled na moře.

Dvoulůžkový pokoj Deluxe: 37 m², pokoje Deluxe jsou v budově, která je velmi blízko moře a blízko bazénu. V pokoji jsou dvě dvoulůžka, takže se v něm pohodlně ubytují až 3 dospělé osoby, nebo rodina se dvěma dětmi.

Dvoulůžkový pokoj Junior Suite Deluxe: 37 m², pokoje jsou v nově zrekonstruované části hotelu, velmi blízko pláže. Budova má svou recepci. V pokoji jsou dvě dvoulůžka, takže se v něm pohodlně ubytují až 3 dospělé osoby, nebo rodina se dvěma dětmi.

Rodinný pokoj Dvě ložnice: 74 m², dva propojené pokoje. V pokoji jsou dvě dvoulůžka a jedno širší jednolůžko, takže se v něm pohodlně ubytují až 5 dospělých osob, nebo rodina se dvěma až třemi dětmi. Pokoje jsou umístěny v přízemí a mají malý balkón.

Restaurace, bary, stravování

Iberostar Hacienda Dominicus je součástí hotelového řetězce Iberostar. Ten je vyhlášený kvalitou svého stravování a vynikající úrovní personálu. K dispozici je hlavní hotelová restaurace, kde se podává snídaně, oběd a večeře formou veli bohatého bufetu. 
Další restaurace jsou tématické - Japonská, Mexická, Italská a Koloniální. Do nich je třeba udělat rezervaci, ale jsou k dispozici bez příplatku.


Proč si vybrat tento hotel

  • Krásná pláž
  • Průzračné moře
  • Nedaleko rybářské vesničky Bayahibe
  • Výborný výchozí bod pro výlety
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading