facebook
Marco Polo - Trou Aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa -

Trou Aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa

Excelentní poměrně nový hotel čerpající z nejlepších tradic i nejnovějších trendů v hotelnictví. Pláž a laguna u Trou Aux Biches jsou perfektní a mají snad nejlepší podmínky na ostrově – je tu dostatek vody pro plavání i v době odlivu. Nejdříve je pár metrů čistého písku s mírným sklonem, korály pak začínají až 15-20 metrů od břehu, v místech, kde již budete bezpečně plavat. K tomu opravdu krásná pláž z bělostného písku, prostě místo které nemá chybu. Kromě řady rodinných suites také bohatá nabídka rodinných vilek s vlastním bazénem. Bonbónkem jsou Pool Suites nejblíže pláži.


Fotogalerie


O hotelu

Komplexně přestavěný a v listopadu 2010 otevřený klenot řetězce Beachcomber. Rozsáhlý areál tropické zahrady nabízí prostornou lobby s recepcí, business centrem (WiFi zdarma, využití zdejšího vybavení za poplatek), několik boutiques, duty-free klenotnictví, kadeřnictví, ošetřovnu, prádelnu, půjčovnu aut. Jako ve většině Beachcomberů i zde je komfortní Arrival/departure Lounge (klimatizovaná místnost se skříňkami, sprchami, toaletami či TV sloužící klientům s časným příletem či pozdním odletem). V hotelu je nejen vyhlášený dětský klub, ale i klub zaměřený na teenagery. Možno objednat za úhradu baby-sitting. V hotelu je velký bazén s dětským brouzdalištěm a 6 menších bazénů rozmístěných v areálu – lehátka, slunečníky a osušky zdarma stejně jako na pláži. Pozor – při příjezdu se seznamte s podmínkami non-smoking policy stanovujícími místa, kde je v areálu hotelu povoleno kouřit! Důležité upozornění: tak jako většina mauritijských pobřežních lagun je i zdejší při odlivu mělká a je nezbytná opatrnost při koupání. Doporučujeme boty do vody.

Lokalita

Na severozápadním pobřeží (nádherné západy slunce!) mezi hlavním městem Port Louis a letoviskem Grand Baie. Z mezinárodního letiště cca 60-90 minut. Do Port Louis cca 20 min., do letoviska Grand Baie cca 10 minut jízdy.

Popis pokojů

Celkem 333 villas a suites rozdělených do několika lokalit. Základní kategorií jsou Junior Suites (90x) a Tropical Junior Suites (110x), nejlépe jsou umístěny Beachfront Suites with Pool (44x) a Beachfront Senior Suites with Pool (22x). Početnějším rodinám jsou určeny Family Suites (40x), Two-Bedroom Pool Villas (10x) a Three-Bedroom Pool Villas (17x). Nejblíže k pláži jsou Beachfront (+Senior) Suites with Pool, ve druhém sledu pak Junior (+Tropical) Suites a Family Suites. nejdále od moře jsou uzavřené areály Two/Three-Bedroom Pool Villas. JUNIOR SUITES (cca 63m2) mají kvalitní klimatizaci a stropní větrák, obývací kout, prostornou koupelnu se samostatnou vanou, sprchovým koutem, WC, fénem a šatnou, sejfem, minibarem, varnou konvicí (káva/čaj zdarma), TV (satelit, hudba, interactive wireless service), multimediální přípojkou, WiFi/ADSL zdarma, terasou. TROPICAL JUNIOR SUITES (cca 70m2) jsou prostornější a mají uzavřenou venkovní zahrádku se sprchou. FAMILY SUITES (cca 94m2) jsou stejně vybaveny, mají – jak název napovídá – ještě dětský pokoj s vl. sprchou, WC, TV. Venkovní sprchu mají jen některé. BEACHFRONT SUITES WITH POOL (cca 102m2) jsou vybaveny jako Tropical Junior Suites, s větší venkovní zahradou se sprchou a především větší terasou, kde je malý privátní bazének. BEACHFRONT SENIOR SUITES WITH POOL (cca 163m2) jsou ještě větší než Beachfront Suites with pool, v patře, kde je velká terasa. Druhá terasa je v přízemí, s větším soukromým bazénem. Suite má velkou obývací část. POOL VILLAS mají vždy příslušný počet ložnic (2 nebo 3), příslušenstvích, kuchyňku, zahrádku, obývací část a velkou centrální terasu s bazénem. Celý areál každé vily je obehnán zdí a poskytuje maximální soukromí. Junior (+ Tropical) Suites umožňují ubytovat max. 2 osoby. Beachfront (+ Senior) Suites with pool max. 3 osoby bez ohledu na věk. Family Suites max. 2 dospělé a až 3 děti do 17 let (platí se vždy celá suite). Two-bedroom Pool Villa je pro max. 5 osob (max. 4 dospělé), Three-bedroom Pool Villa pro max. 7 osob (max. 4 dospělé).

Restaurace, bary, stravování

SNÍDANĚ - formou buffetu v International Restaurant Oasis.
POLOPENZE - snídaně buffet v I.R. Oasis plus večeře v některé z daších restaurací.

Fitness a lázně

Tradiční wellness centrum Spa Beachcomber.

Aktivity v hotelu a okolí

Večer hudební produkce, folklor, zábavné show. K dispozici (v ceně) vodní lyže, windsurfing, plachtění, lodě se skleněným dnem, šlapadla, kajaky, šnorchlování, fitness, spinning, aerobik, stolní tenis, tenis na 6 kurtech s umělým osvětlením, beachvolejbal, boccia. Za úhradu potápění, rybaření na otevřeném moři, půjčovna kol, Tennis Academy.


Proč si vybrat tento hotel

  • Téměř tři desítky exkluzívních dvou- a tříložnicových vilek v klidné lokalitě dále od pláže.
  • Beachfront Pool Suites s nádherným výhledem na lagunu.
  • 6 restaurací, kde nechybí specializace na thajskou, italskou či indickou kuchyni. Nabídka je jak ve formě buffetu, tak a la carte.
  • Kromě tradičního dětského Kids Clubu pro děti 3-12 let je v ceně též Teens Club (13-17 let). Ve všední dny baby sitting zdarma 13:00-16:00 hod. pro děti 1-3 roky.
  • Široká nabídka pozemních a vodních sportů - většinou v ceně pobytu.
  • The Art of Wellness - moderní koncept zdejšího Spa Beachcomber.
  • Blízkost nejpopulárnějšího mauricijského letoviska Grand Baie s řadou obchodů, restaurací a dalších atrakcí (cca 15 minut taxíkem).
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading