facebook
98
Marco Polo - Shandrani Beachcomber Resort & Spa -

Shandrani Beachcomber Resort & Spa

Asi nejkomplexnější mauritijský resort pro vyznavače aktivní dovolené, zábavy, extrémně dobrého jídla a pití. Blízkost letiště ocení ti co chtějí být ve svém hotelu cobydup a naopak jim nevadí, že jim sem tam přeletí nad hlavou letadlo (co se provozu týče – létá se více méně jen ve dne a frekvence je malá). Zátoka Blue Bay má dvě tváře - nejblíže k hotelu je písečné dno, ale dále od břehu je ve velmi malé hloubce obrovské množství korálů a rybek, hotový ráj pro šnorchlaře! Naopak pláž směrem na otevřené moře, jedna z nejkrásnějších na ostrově, je pravé místo pro milovníky divočejších vod. Dle našeho názoru je hotelem poskytované Serenity Plus All Inclusive nejlepším a nejbohatším na ostrově – mimochodem jeho služby můžete čerpat okamžitě po příjezdu do hotelu a to až do 18:00 v den odjezdu na letiště. Super pro rodinnou dovolenou!


Fotogalerie


O hotelu

Velkolepý areál 50 hektarů začíná vzdušnou lobby s recepcí a business centrem (WiFi zdarma, využití zdejšího vybavení za poplatek), několik boutiques včetně duty-free klenotnictví, kadeřnictví, ošetřovnu, prádelnu, půjčovnu aut. Komfortní Arrival/departure Lounge (klimatizovaná místnost se skříňkami, sprchami, toaletami či TV sloužící klientům s časným příletem či pozdním odletem). Centrální části vévodí sluneční terasa s rozsáhlým bazénem a dětským brouzdalištěm. Druhý menší bazén je až na konci areálu na samém výběžku do oceánu. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži pochopitelně v ceně. Tradiční špičkový dětský klub, možno objednat baby sitting (za úhradu). Pozor – při příjezdu se seznamte s podmínkami non-smoking policy stanovujícími místa, kde je v areálu hotelu povoleno kouřit! Tak jako většina mauritijských pobřežních lagun je i zdejší při odlivu mělká a je nezbytná opatrnost při koupání. Doporučujeme boty do vody.

Lokalita

Na jihovýchodě ostrova zaujímající poloostrov u jižního okraje zátoky Blue Bay, ve výhledu s malým ostrůvkem. Areál tropické zahrady lemované 3 plážemi je bohatě stíněn vzrostlou vegetací. Z mezinárodního letiště cca 10-15 minut. Do bývalého správního centra ostrova městečka Mahébourg cca 10 minut jízdy (nebo 20 minut na kole). Hlavní město Port Louis cca 60-70 minut.

Popis pokojů

Celkem 327 v jedno- a dvoupatrových pavilonech, všechny orientovány směrem na moře. Základní kategorií jsou Superior (180x) a Deluxe (108x), přičemž Superior jsou v prostřední části, kde není přímo pláž a naopak přímo u pláže nejhlouběji v zátoce. Deluxe jsou nejdále směrem k ústí zátoky do oceánu. Krom toho mohou až pětičlenné rodiny využívat rodinné apartmány a suites (podrobnosti na vyžádání). Hotel rovněž disponuje několika luxusními suites. SUPERIOR (cca 50m2) jsou velmi moderně a elegantně zařízené s obývacím koutem, Sat-TV, klimatizací, minibarem, sejfem, varnou konvicí (čaj/káva zdarma), koupelnou se sprchovým koutem, vanou, WC, fénem a župany, šatnou. Internetová přípojka a WiFi zdarma, terasa či balkon. Tento pokoj akceptuje max. 2 dospělé a 1 dítě do 17 let. DELUXE (cca 57m2) jsou stejně vybaveny, díky většímu prostoru akceptují max. 3 dospělé nebo - pokud jsou umístěny v přízemí coby DELUXE GROUND FLOOR - 2 dospělé a 2 děti do 17 let.
Upozornění: uvnitř pokojů všech kategorií platí zákaz kouření!

Restaurace, bary, stravování

ALL INCLUSIVE - snídaně buffet v hlavním restaurantu Grand Port, alt. Le Sirius a večeře: buffet v hlavním Le Grand Port, stylové menu v Le Sirius (mezinárodní), Porto Vecchio (středomořská), Teak Elephant (thajská). Do tematických restaurací se doporučuje rezervace předem. Dále obědy v Grand Port (buffet) a 1-2 tematických restaurantech, Sirius Bar a Blue Bay Bar – sendviče, lívance a palačinky 1500-1700. Neomezená konzumace vybraných nealko- a alkoholických nápojů včetně výtečných importních vín, franc. sektu a značkového alkoholu domácí i importované produkce ve všech restaurantech a barech (Le Sirius Bar do 2200, Blue Bay Bar do 2330). Pokojový minibar – pivo, nealko, džusy. Během dne krouží plážemi golfový vozík s chlazeným nealkem, pivem, sendviči a saláty. Upozornění: Hotel si vyhrazuje právo uzavřít z provozních důvodů až 2 restauranty (stává se vyjímečně a ne na dlouho).

Fitness a lázně

Velkolepé a top vybavené wellness centrum Beachcomber Spa.

Aktivity v hotelu a okolí

Denně zábavné a animační programy, večer hudba, tanec, folklór, móda atd. V ceně vodní lyže, windsurfing, plachtění, šnorchlování, kajaky, lodě se skleněným dnem, vodní gymnastika, 6 kvalitních tenisových kurtů s umělým povrchem a osvětlením (rakety v ceně), stolní tenis, fotbal, fitness centrum, aerobik, 9 golfových jamek (Pitch+Put), půjčovna kol, lekce golfu a tenisu. Za úhradu potápění (PADI), rybaření na otevřeném moři, výlety katamaranem, tenisové a golfové míčky, škola plachtění a kitesurfu.


Proč si vybrat tento hotel

  • Obrovská nabídka kulinářských delikates ve čtyřech restaurantech, od buffetové formy až po a la carte.
  • Jinde obvyklé nabídce nealko- a alkoholických nápojů tady dominuje značkový alkohol, široká paleta kvalitních importovaných vín, rozlévaný výtečný sekt (večer) a samozřejmostí je pokojový minibar s nealkem a místním pivem.
  • Pro méně náročné golfisty velmi příjemné 9-jamkové hřiště na samém výběžku poloostrova.
  • Populární Kids Club se službami zdarma pro děti ve věku 3-12 let.
  • Velkolepě pojaté wellness centrum Spa Beachcomber.
  • Široká nabídka pozemních a vodních sportů (až na výjimky v ceně pobytu), PADI potápěčské centrum, plachetní škola, organizované výlety na kolech a další aktivity.
  • Koncepcí i vybavením vhodná volba pro skupiny různé velikosti, incentivní programy, teambuilding.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666