facebook
Marco Polo - Veranda Paul + Virginie -

Veranda Paul + Virginie

Na Mauritiu není příliš velký výběr pro ty, co hledají spíše menší kvalitní hotel ideální pro klidnou dovolenou. Tradiční Paul Virginie z populárního řetězce Veranda Hotels, pojmenovaný podle nejznámější místní legendy, tyto představy splňuje beze zbytku. Má „jen“ 80 pokojů, je kompletně zrenovovaný (2017) a orientuje se výhradně na dospělou klientelu.


Fotogalerie


O hotelu

Návštěvníkům slouží otevřená lobby, hlavní restaurant plus a la carte restaurant (jídla za příplatek) umístěný na molu nad vodou. Jsou tu dva bary, dva bazény, welness. Wifi funguje ve společných prostorách. Důležité upozornění: tak jako většina mauritijských pobřežních lagun je i zdejší při odlivu mělká a je nezbytná opatrnost při koupání. Doporučujeme boty do vody.

Lokalita

V oblasti Grand Gaube na samém severu Mauritia, jen pár kilometrů od nejpopulárnějšího letoviska Grand Gaube (shuttle service) či městečka Goodlands (trhy, výroba lodních modelů) a populární botanické zahrady v Pamplemouses. Do metropole Port Louis je to cca hodina jízdy. Spojení z letiště: dle dopravní situace cca 1,5-2 hod.

Popis pokojů

Základní – nejlevnější – kategorií je 12x Comfort (cca 32m2) s koupelnou (sprcha, fén, WC), TV, telefonem, klimatizací, minibarem, sejfem, varnou konvicí (káva/čaj) a balkonem či terasou. Některé pokoje mají částečný výhled na moře. Hlavní kategorií je 57x Superior (cca 38m2), kde WC je separátně mimo koupelnu. V největších 12x Privilege (cca 42m2) je v koupelně navíc vana. Všechny pokoje Superior a Privilege jsou orientovány směrem na moře.

Restaurace, bary, stravování

POLOPENZE sestává ze snídaně (buffet) a večeře (buffet nebo výběr z menu). Při ALL INCLUSIVE navíc oběd (buffet nebo výběr z menu) a vybrané nealko- a alkoholické nápoje 1100-2300 hod., odpolední káva/čaj a vybrané nápoje z pokojového minibaru (doplnění 1x denně).

Fitness a lázně

Tradiční wellness centrum "7 Colours Spa".
 

Aktivity v hotelu a okolí

V ceně fitness, šnorchlování, šlapadla, tenis, stolní tenis, windsurfing, kajaky, plachetnice, aquaaerobik, plážový volejbal, boccia. Za úhradu potápění, kitesurf, katamarány, půjčovna kol.


Proč si vybrat tento hotel

  • ADULTS ONLY, pouze pro osoby 18 let a starší.
  • Speciální nabídky pro honeymooners a každé kulaté výročí svatby.
  • Populární letovisko Grand Baie (restaurace, obchody apod.) cca 15 minut jízdy.
  • Výborné výchozí místo pro výlety katamaránem k ostrůvkům severně od pobřeží (Coin de Mire atd.).
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading