facebook
Marco Polo - Bahia Principe Grand Bavaro -

Bahia Principe Grand Bavaro

Vaše dovolená v Dominikánské republice, na krásné pláži Bávaro, může mít skvělé zázemí v hotelu Bahia Principe Grand Bavaro. Příjemné pokoje, velmi dobrá kuchyně, kvalitní personál, výborné zázemí pro rodiny s dětmi.


Fotogalerie


O hotelu

Rezort má širokou nabídku služeb a aktivit. Samozřejmostí je několik restaurací a barů, bazény včetně vyhrazené části pro děti, obchody, směnárnu, wellness, lékařskou službu.

K dispozic je také služba hlídání dětí (za poplatek).

Lokalita

Punta Cana, Bávaro.

Popis pokojů

Základním vybavením všech pokojů je klimatizace, větrák, kávovar, žehlící prkno se žehličkou, TV, trezor, minibar s nealkoholickými nápoji a pivem.

Junior Suite Superior: 37 m², pokoje jsou velmi příjemně dekorované v karibském stylu. V pokoji je velké dvoulůžko a pohovka. Pokoj je pohodlný pro dvě dospělé osoby a jedno dítě, ale je možné v něm ubytovat až tři dospělé s jedním dítětem, nebo dvě dospělé osoby se dvěma dětmi. Pokoje mají terasu nebo balkón a mají výhled do zahrady.

Restaurace, bary, stravování

All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení během dne, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v časech a místech určených hotelem. Součástí rezortu je několik restaurací a barů.

Dále možnost večeře v à la carte restauracích (steakhouse, mexická, středomořská, španělská, karibská, japonská, italská).

Na večeři je vyžadováno formální oblečení.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading