facebook
Marco Polo - Sol Nessebar Palace -

Sol Nessebar Palace


Fotogalerie


O hotelu

Rozsáhlý hotelový komplex disponuje 320 pokoji, které jsou rozmístěny v elegantní osmipatrové budově s krásným výhledem na pobřeží. Klientům je k dispozici prostorná vstupní hala s recepcí, trezory na recepci (za poplatek), směnárna a lobby bar, hlavní restaurace, internetový koutek (za poplatek), WiFi připojení (za poplatek), výtahy, společenská místnost se satelitní TV, konferenční sály (moderní vybavení), herna, prádelna (za poplatek), úschovna zavazadel, půjčovna automobilů, sauna, kadeřnictví, fitness centrum, masážní salón, solárium, balneologické centrum, krytý bazén, velký venkovní bazén, dětský bazén, snack bar u bazénu, opalovací terasa s lehátky a slunečníky zdarma, sportoviště a parkoviště.

K dispozici je také zázemí pro děti - brouzdaliště, dětský vodní hrad, hřiště, miniklub, dětský bufet, dětská postýlka na vyžádání. V areálu je aquapark s pěti tobogány.

Resort nabízí množství sportovních aktivit jako např. cvičení ve fitness, aerobik, vodní gymnastiku, vodní pólo, stolní tenis, tenis, biliard, stolní fotbal, stolní hokej nebo šipky. Motorizované i nemotorizované vodní sporty na pláži (za poplatek). Pro relaxaci je určeno moderní spa centrum s celou řadou procedur jako např. sauna, vířivka, solárium, tělové zábaly, kosmetické ošetření, manikúra, pedikúra či kadeřnictví.

Animační programy pro děti i dospělé - večerní show, noční klub, aquapark se skluzavkami pro děti i dospělé. 

Lokalita

Hotelový komplex se nachází pouhých 50 metrů od krásné písečné pláže, nedaleko hotelu jsou restaurace, bary a obchůdky. Historické centrum starého Nessebaru je vzdáleno cca 2,5 km, letiště v Burgasu cca 30 km.

Popis pokojů

Elegantně zařízené a prostorné pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha nebo vana, toaleta, fén), telefonem, klimatizací, rádiem, satelitní TV, Wi-Fi připojením, minibarem (konzumace za poplatek), trezorem (za poplatek) a balkonem.

Dvoulůžkový pokoj Park View: pokoj velikosti 40 m² s výhledem do parku
Dvoulůžkový pokoj Sea View: pokoj velikosti 43 m² s výhledem na moře
Family Park View: rodinný pokoj velikosti 80 m² s výhledem do parku, dvě ložnice oddělené dveřmi
Family Sea View: rodinný pokoj velikosti 86 m² s výhledem na moře, dvě ložnice oddělené dveřmi

Hotel má několik pokojů přizpůsobených handicapovaným klientům (na vyžádání). Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Restaurace, bary, stravování

Stravování all inclusive zahrnuje:

7.30–10.00 snídaně formou bufetu
12.30–14.30 oběd formou bufetu
18.00–21.00 večeře formou bufetu

Tematické večeře 2× týdně, u snídaně rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, káva, čaj, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané). Na bar u bazénu je k dispozici lehké občerstvení, zmrzlina, nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané).
V lobby baru se během dne podává káva, čaj a lehké občerstvení, nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané).

Upozornění: výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit. Na večeři je vyžadováno formální oblečení.

Fitness a lázně

Rose Spa - sauna, turecké lázně, vířivka, solárium, řada relaxačních a léčebných procedur, masáže (vše za poplatek)


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading