facebook
Marco Polo - Ferienpark Putz -

Ferienpark Putz


Fotogalerie


O hotelu

komplex se skládá ze 3 budov a disponuje 80 pokoji, restaurací, jídelnou, společenskými místnostmi a barem. Louka s lehátky a slunečníky. Dětská herna a hřiště. Dětský monitor (chůvička) k zapůjčení na recepci. WiFi v lobby a na pokojích zdarma.

Lokalita

centrum městečka Berg im Drautal je vzdáleno cca 1,5 km. Pro turistiku je k dispozici 300 km stezek. Jezero ke koupání ve městě Greifenburg cca 5 km.Příjezd vlakem: transfer z/na nádraží Greifenburg zdarma (nutná rezervace předem přímo v hotelu).

Vzdálenost z Prahy: cca 555 km, 6 hodin a 40 minut
Vzdálenost z Brna: cca 505 km, 6 hodin

Popis pokojů

pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, sat. TV, balkonem. Pokoje se nachází v budovách Waldpenzion, dům Erika a dům Kärntnerhof.

  • Rodinné pokoje (1 místnost): dvoulůžkový pokoj pro 2 dosp. a 1-2 děti, dvoulůžková postel a rozkládací pohovka.
  • Rodinné pokoje (2 místnosti): pro 2 dosp. a 2 děti, cca 35 m2, 2 dvoulůžkové pokoje s propojovacími dveřmi (1x dvoulůžková postel a 1x rozkládací pohovka nebo 2 jednolůžkové postele), 1x vana nebo sprcha a WC.

Restaurace, bary, stravování

polopenze nebo plná penze. Snídaně formou bufetových stolů s koutkem zdravé výživy, k večeři výběr z menu o 4 chodech se salátovým bufetem. 12.00-14.00 h. denně polévky pro všechny hosty. Při rezervaci plné penze navíc polední menu. Nealkoholické nápoje během obědů (při rezervaci plné penze) a večeří (např.: limonáda, minerální voda, ledový čaj).

Fitness a lázně

zdarma: krytý bazén (12 x 8 m), sauna (16.00-19.00 h.) a venkovní bazén (14 x 7 m, 16.5.-12.9.). Za poplatek: masáže.

Aktivity v hotelu a okolí

zdarma: stolní tenis. Přímo u cyklistické trasy Drautalradweg (cca 366 km). Cyklomapa, místnost pro kola (uzamykatelná) a místnost pro sušení oblečení. V červenci a srpnu animační program pro celou rodinu. Za poplatek: k zapůjčení jízdní kola (cca 1 km), 2 antukové tenisové kurty. 9 jamkové golfové hřiště přímo u hotelu, driving range, vyhrazené časy pro hotelové hosty, trenér na golf, k zapůjčení vybavení na golf. 30% sleva na green fee. Hotelový rybníček s možností rybaření (cca 5 km).


Proč si vybrat tento hotel

  • přímo v sousedství se nachází 9 jamkové golfové hřiště – 30% sleva na green fee
  • nealkoholické nápoje k hlavním jídlům zdarma
  • krytý i venkovní bazén
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading