facebook
Marco Polo - Familienpark Mittagskogel -

Familienpark Mittagskogel


Fotogalerie


O hotelu

hotel nabízí 55 pokojů, jídelnu, restauraci, domácí bar, jizbu s krbem, TV místnost, terasu, výtah. Rozlehlá zahrada s lehátky a slunečníky. Přírodní koupaliště s vodní plochou 140 m2 a vlastním místem na koupání pro děti, molo a rekreační louka přímo u hotelu (cca 1000 m2). WiFi v celém hotelu zdarma. Velké hřiště s atrakcemi (cca 2000 m2) - minizoo, indiánská vesnice, hrad se skluzavkou a další. Dětská herna.

Lokalita

tyrkysově modrá barva jezera Faaker See s majestátnou horou Mittagskogel v pozadí, toto je pohled, který vás uchvátí už při příjezdu. Hotel se nachází přímo na kraji lesa, jezero Aichwaldsee s molem, koupacími kabinkami, loukou s lehátky/slunečníky (za poplatek - cca 2 €/kus) a dětskou pláží pouze 700 m. Klienti hotelu mají vstup na koupaliště u jezera Aichwaldsee zdarma. Známé jezero Faaker See je vzdáleno pouze 4 km.
Hotel je díky blízké poloze k hranicím se Slovinskem a Itálií ideální ke kombinování s pobyty u moře v Chorvatsku, objevte na pět dní kouzlo Alp a pokračujte dále na týden k Jaderskému moři.

Vzdálenost z Prahy: cca 575 km, 6 hodin a 40 minut
Vzdálenost z Brna: cca 499 km, 5 hodin a 20 minut

Popis pokojů

pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, sat. TV, rádiem.

  • Dvoulůžkové pokoje (Kopein): cca 23 m2, pro 2 dosp. a 1 dítě, manželská postel, přistýlka, balkon, některé pokoje s mansardou.
  • Jednolůžkové pokoje: cca 20 m2, balkon, lze rezervovat i pro 1 dosp. a 1 dítě.
  • Dvoulůžkové pokoje (Rosental): cca 23 m2, pro 2-3 osoby, manželská postel a přistýlka, některé pokoje s mansardou, bez balkonu.
  • Rodinné pokoje (Rossalm): cca 28 m2, pro 2 dosp. os. a 1-2 děti, manželská postel, dvoulůžková rozkládací pohovka nebo palanda nebo třílůžkový pokoj s přistýlkou. některé pokoje s mansardou, bez balkonu.
  • Rodinné pokoje (1 místnost): cca 28 m2, pro 2 dosp. a 1-2 děti, dvoulůžková postel, dvoulůžková rozkládací pohovka nebo palanda nebo třílůžkový pokoj s přistýlkou, balkon, některé pokoje s mansardou.
  • Rodinné pokoje (Mittagskogel): cca 58 m2, pro 2 dosp. a 2-3 děti, dvoulůžkový pokoj, třílůžkový pokoj, sprcha nebo vana, balkon.
Kapacitu pokojů nelze překročit o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

all inclusive: snídaně formou bufetových stolů, obědové menu o 2 chodech, k večeři výběr z menu o 3 chodech a bufet se saláty nebo předkrmy. 15.00–16.00 h. domácí koláče a dorty formou bufetových stolů. Různé tematické bufetové stoly. 1x týdně venkovní grilování (15. 6.–1. 9. dle počasí). 10.00–21.30 h. nealkoholické nápoje jako limonády, různé džusy a minerální voda, káva (espresso, cappuccino, latte macchiato) a různé čaje, alkoholické nápoje jako točené pivo (ne pšeničné), stolní víno, různá lahvová vína, koňak, Prosecco a různé lihoviny.

Aktivity v hotelu a okolí

zdarma: curling na asfaltu, volejbal, stolní tenis, badminton a fotbal. Vstup do Aichwaldsee s dětskou částí (cca 700 m). Vlastní hotelové animační programy, jako např. večery s tancem a hrami, organizované výlety na kolech, rodinné túry, večery se soutěžemi a další. Hlídání dětí a animační programy pro děti od 3 let (5x týdně/5 h. v období 8. 6.–3. 9.), popř. hlídání batolat od 1 roku (4x týdně, 4 h., 8. 6.–3. 9., nutné objednat na recepci, za poplatek), 1x týdně rodinná pěší túra. Za poplatek: jízdní kola pro dospělé a děti cca 15 €/den. Rybaření na Aichwaldsee.


Proč si vybrat tento hotel

  • Velké hřiště s atrakcemi o rozloze 2000 m2, včetně minizoo
  • rodinné pokoje s velikostí až 58 m2
  • pláž jezera Aichwaldsee pouze 700 m
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666