facebook
Marco Polo - Bilyana Beach - Adults only 16+ -

Bilyana Beach - Adults only 16+


Fotogalerie


O hotelu

Čtyřhvězdičkový hotel Bilyana Beach se nachází přímo na písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. Kvalitní ubytování s all inclusive a wellness vyžitím. V hotelu je přijímací hala s recepcí, bufetová i á la carte restaurace, bary a minimarket. Venku se nachází sladkovodní bazén a terasa na opalování, u bazénu i bar. Lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži.

Lokalita

Poloha přímo na písečné pláži s překrásným výhledem na starý Nessebar. Restaurace, bary a obchůdky v docházkové vzdálenosti od hotelu. Historické centrum Nesebaru je vzdálené 1,5 km, vzdálenost od letiště v Burgasu 26 km.

Popis pokojů

Všechny uvedené pokoje jsou vybaveny klimatizací, balkonem, kabelovou TV, vlastní koupelnu se sprchou, fénem, minibarem.

Dvoulůžkové pokoj
- 25m2

Dvoulůžkové pokoj s výhledem - 25m2, balkon s bočním výhledem na moře

Aktivity v hotelu a okolí

Přímo v hotelu je vnitřní bazén, fitness zdarma, wellness za poplatek (masáže, sauna, parní lázeň, kosmetika). Součástí hotelu také venkovní bazén s barem.

V okolí hotelu jsou restaurace, bary a obchůdky. Na pláži možnost vodní aktivit např. paragliding, jízdy na vodním banánu, pronájem šlapadel, vodních lyží, windsurfing (vše za poplatek). 


Proč si vybrat tento hotel

  • Hotel pro dospělé (16+)
  • Dlouhá písečná pláž
  • Výborné jídlo a servis
  • 2 bazény, wellness a fitness
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading