facebook
Marco Polo - Grand Hotel -

Grand Hotel


Fotogalerie


O hotelu

přední hotel v Zell am See, 131 pokojů, soukromá pláž u jezera s lehátky,jídelna, nekuřácké restaurace, kavárna s terasou, vinotéka, internetový koutek, výtahy, WiFi v celém hotelu zdarma. Casino. WiFi v celém hotelu zdarma. Vybavení pro nejmenší: ohřívačka, dětská chůvička, přebalovací pult, koš na plenky, dětské vaničky, vysoké židličky. Dětský klub, veřejné hřiště cca 30 m. 

Lokalita

nádherná poloha přímo u jezera, pěší zóna a centrum přímo u hotelu. Transfer z/na letiště v ceně, nutné rezervovat přímo v hotelu.

Vzdálenost z Prahy: cca 460 km, 5 hodin a 45 minut
Vzdálenost z Brna: cca 515 km, 5 hodin a 40 minut

Popis pokojů

pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, fénem, župany k zapůjčení pro děti i dospělé, kabel. TV, telefonem, WiFi, minibarem, trezorem, stranou k jezeru.

  • Dvoulůžkové pokoje Komfort: cca 23 m2, renovované, s balkonem.
  • Dvoulůžkové pokoje Komfort: s přistýlkou, cca 30 m2, dvoulůžková postel a pohovka, samostatné WC, bez balkonu.
  • Junior Suite: cca 46 m2, renovované, pro 2 dosp. + 1-2 děti, dvoulůžková postel a rozkládací pohovka pro 2 os., samostatné WC, posezení, balkon.
  • Rodinné pokoje (2 místnosti): renovované, cca 44 m2, pro 2 dosp. + 1-2 děti do 15 let, obývací ložnice s patrovou postelí (délka 1,60 m), dvoulůžkový pokoj, jídelní kout, samostatné WC.
Dětské postýlky do 2 let zdarma, na vyžádání v CK, max. počet osob nesmí být překročen.

Restaurace, bary, stravování

polopenze: snídaně formou bufetových stolů s koutkem zdravé výživy (do 10.30 h.). K večeři výběr z menu o 4 chodech (výběr z menu s až 12 jídly), denní salátový bufet. Odpolední svačina v Imperial baru. Děti mají k večeři výběr z menu o 2 jídlech. 2x týdně tématické bufety.

Fitness a lázně

zdarma: Wellness centrum "Classic" s krytým bazénem (cca 12 x 7 m) s vodopádem, dětský bazén, vířivka, sauny. Otevřený přístup na louku. Vstup do lázní "Grand Spas rozlohou cca. 1000 m2, které se nachází v horních patrech wellness křídla, nádherný výhled na jezero: sauny, bylinné sauny, tepidarium, solná parní lázeň, turecká parní lázeň, infrakabina, odpočívárny. Za poplatek: maráže a různé procedury.

Aktivity v hotelu a okolí

zdarma: šlapadla, kola k zapůjčení (dle dostupnosti). Hlídání dětí (od 3 let, od pondělí do pátku v ceně). Za poplatek: animační program – průvodcované túry. 25% sleva na green fee na 36 jamkovém hřišti Zell am See/Kaprun.


Proč si vybrat tento hotel

  • hotel přímo u Zellského jezera
  • rozsáhlá wellness zóna s rozlohou 1000 m2
  • velká nabídka dětského vybavení pro nejmenší

Video

Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading