facebook
Marco Polo - Catalonia Gran Dominicus -

Catalonia Gran Dominicus

Bayahibe je jednou z nejkrásnějších oblastí v Dominikánské republice - křišťálová voda a bělostné pláže s jemným pískem jsou symbolem této oblasti. Zde najdete opravdový tropický ráj, na který jen tak nezapomenete.


Fotogalerie


O hotelu

Každý si najde svoje - relaxace ve spa, sportovní aktivity všeho druhy, lekce tance, kulturní večery, dětský koutek a program pro děti, to vše najdete v hotelu Catalonia Gran Dominicus.

Lokalita

Oblast Bayahibe, přímo u pláže.

Popis pokojů

Všech typy pokojů jsou standardně vybaveny klimatizací, vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchou, WC, fén), telefonem, kabelovou TV, trezorem, wifi, minibarem, balkonem nebo terasou.

Dvoulůžkový pokoj Garden View:
1x postel typu king size nebo 2x postel typu full size, pokoj s výhledem do zahrady.
Dvoulůžkový pokoj Comfort:
1x postel typu king size nebo 2x postel typu full size, pokoj je dále vybaven setem pro přípravu kávy a čaje, žehličkou a žehlícím prknem.
Dvoulůžkový pokoj Privileged Deluxe:
1x postel typu king size nebo 2x postel typu full size, pokoj je dále vybaven setem pro přípravu kávy a čaje, žehličkou a žehlícím prknem, modernější a prostornější pokoje.
Dvoulůžkový pokoj Privileged Romance Deluxe:
1x postel typu king size nebo 2x postel typu full size, pokoj je dále vybaven setem pro přípravu kávy a čaje, žehličkou a žehlícím prknem, moderně zařízené pokoje v romantickém duchu.
Rodinný pokoj Privileged Family Deluxe:
2x postel typu queen, dále rozkládací postel nebo palanda, pokoj je také vybaven setem pro přípravu kávy a čaje, žehličkou a žehlícím prknem, prostorné pokoje umístěné v přízemí a přímým vstupem do zahrady.

Restaurace, bary, stravování

V hotelu je k dispozici bufetová restaurace, pizzerie, palačinkárna, 4 tematické a la carte restaurace a 4 bary.


Proč si vybrat tento hotel

  • Přímo u krásné pláže
  • Služby na vysoké úrovni
  • Široká nabídka aktivit
  • Zázemí českých delegátek Marco Polo International
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading