facebook
Marco Polo - Havet Resort & SPA -

Havet Resort & SPA


Fotogalerie


O hotelu

tento luxusní Spa hotel disponuje 133 pokoji a apartmány, restaurací, lobby barem, kavárnou a plážovým barem. Nabízí soukromou pláž. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, dětský klub s rozlohou 200 m2 s lezeckou stěnou, xbox místností.

Lokalita

pětihvězdičkový Havet Resort se nachází přímo u břehu Baltského moře, situován je v borovém háji. Centrum letoviska Dzwirzyno cca 500 m.

Popis pokojů

pokoje jsou vybaveny klimatizací, telefonem, minibarem, telefonem. Internet na pokojích. Dětská postýlka na vyžádání, cca 12 €/den, platba na místě.

  • Dvoulůžkové pokoje: dvoulůžková postel s rozkládací pohovkou, cca 25 m2, pro 2 dosp. + 1-2 děti do 12 let (na vyžádání možné i jako SeaView s výhledem na moře, Family s možnou obsazeností 2 dosp. + 1-3 děti, nebo o dvoulůžkové pokoje PLUS s o něco větší rozlohou než dvoulůžkové pokoje)
  • Jednolůžkové pokoje: dvoulůžkové pokoje využité pouze 1 osobou, na vyžádání.

Restaurace, bary, stravování

polopenze: snídaně a večeře formou bufetu (případně menu).

Fitness a lázně

wellness zóna s rozlohou 300 m2, krytý bazén s atrakcemi 9 x 2,5 m, krytý bazén 18 x 14 m, dětský bazén, sauna, bylinná sauna, solná jeskyně, tropické sprchy. Fitness. Za poplatek: hammam, masáže, wellness procedury.

Aktivity v hotelu a okolí

dětský animační program.


Proč si vybrat tento hotel

  • přímo u břehu Baltského moře
  • klidná lokalita v krásné přírodě borového háje
  • rozsáhlá wellness zóna s několika bazény
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading