facebook
Marco Polo - Dreams Royal Beach Punta Cana -

Dreams Royal Beach Punta Cana


Fotogalerie


O hotelu

Rezort se nachází přímo na rozlehlé pláži, kde si každý najde svoje místo k odpočinku. V hotelu se nachází 4  à la carte restaurace, dále 3 bazény z jeden dětský. 

K dispozici je pestrý program pro děti v dětském klubu (3–12 let) a pro juniory (13–17 let). Hlídání dětí za poplatek.

Lokalita

oblast Bavaro

Popis pokojů

Všechny uvedené pokoje jsou vybaveny koupelnou a WC (sprcha, vysoušeč vlasů), klimatizací, telefonem, minibarem, plazmovou TV/sat., sadou na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi, trezorem, balkonem nebo terasou.

Deluxe Tropical View:
53 m², úžasný výhled ze soukromého balkonu nebo terasy na svěží tropickou zahradu, která obklopuje resort. Tento pokoj je elegantně zařízen v moderním karibském stylu a má manželskou postel velikosti king nebo dvě manželské postele.
Deluxe Pool Terrace:
 53 m², přístup k bazénu přímo z terasy, vířivku, manželskou postel King nebo dvě manželské postele a jsou zařízeny v moderním tropickém stylu a mají luxusní vybavení.
Deluxe Pool View:
53 m², pokoje s výhledem na bazén ze soukromého balkonu nebo terasy, pokoje jsou elegantně zařízené v moderním karibském stylu, mají manželskou postel velikosti king nebo dvě manželské postele a jsou vybaveny luxusním příslušenstvím.
Deluxe Partial Ocean View:
53 m², pokoje s částečným výhledem na Karibské moře a jeho nedotčené tyrkysové vody táhnoucí se až k obzoru přímo ze soukromí vašeho balkonu. Tyto pokoje jsou elegantně zařízené v moderním karibském stylu, mají manželskou postel velikosti king a luxusní vybavení.
Preferred Club Deluxe Swim Up: 53 m², pokoj s výhledem na bazén

Další pokoje kategorie Preferred Club a Deluxe Family Room jsou na dotaz. 

Restaurace, bary, stravování

Stravování all inclusive - snídaně, oběd a večeře formou bufetu, možnost stravování v à la carte restauracích, nealkoholické nápoje, ovocné džusy, alkoholické nápoje.

Aktivity v hotelu a okolí

Zdarma fitness, tenis, basketbal, plážový volejbal, aerobik, aquaerobik, nemotorizované vodní sporty – šnorchlování, úvodní lekce potápění v bazénu, windsurfing, kajaky.

Za poplatek jsou vodní motorizované sporty, bowling, jízda na koni, rybaření, golf (hřiště 20 minut od hotelu).


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading