facebook
Marco Polo - Das Alpenwelt Resort Lifestyle Family Spa -

Das Alpenwelt Resort Lifestyle Family Spa


Fotogalerie


O hotelu

moderní, komfortní hotel s 60 pokoji a suity. Hotelový obchod s vinotékou, lobby, společenskou místností, různé jídelní prostory, hotelový bar, a-la carte restaurace "SUSI ALM" kavárna, letní terasa. 3 výtahy. Nabíjecí stanice pro El. auto (za poplatek),

Lokalita

LIFESTYLE FAMILY SPA! Leading SPA Resort & Family Select Hotel se nachází v kouzelné krajině v nadmořské výšce 1600 m., přímo v centru vesničky Königsleiten s překrásným alpským panorama. Přímo v srdci oblasti Zillertal Arena, která je ideální k pěší turistice a cykloturistice, tato oblast je součástí NP Vysoké Taury. Přímo u lanovky. Centrum Gerlosu cca 10 km, Wald im Pinzgau cca 15 km.

Vzdálenost z Prahy: cca 560 km, 6 hodin
Vzdálenost z Brna: cca 600 km, 6 hodin a 40 minut

Popis pokojů

komfortní, moderní pokoje jsou vybaveny LED kabel. TV, balkonem, telefonem, pokojovým trezorem, sprchou, WC, fénem. 

  • Dvoulůžkové pokoje Komfort, pro 2 dosp., cca 20 m2, ideální pro aktivní, kteří nechtějí trávit moc času na pokoji.
  • Dvoulůžkové pokoje Deluxe Bergblick, cca 23 m2, pro 2 dosp. + 2 děti do 11 let, navíc pohovka na spaní nebo přistýlky, výhled na hory.
  • Dvoulůžkové pokoje Deluxe Secret Garden, cca 23 m2, pro 2 dosp. + 2 děti do 11 let, navíc pohovka na spaní nebo přistýlky, výhled do atria, severní strana.
  • Dvoulůžkové pokoje Deluxe Bergblick, cca 23 m2, pro 2 dosp. + 1 dítě do 15 let, navíc přistýlka, výhled na hory.
  • Dvoulůžkové pokoje Deluxe Secret Garden, cca 23 m2, pro 2 dosp. + 1 dítě do 15 let, navíc přistýlka, výhled do atria, severní strana.
  • Deluxe Family Suite, cca 50 m2, pro 4-5 osob (min. 2 dosp. + 2-3 děti), může se jednat i o 2 Deluxe pokoje se spojovacími dveřmi.
Max. počet osob na pokoji nesmí být překročen 

Restaurace, bary, stravování

polopenze: snídaně formou bufetových stolů s otevřenou kuchyní, k večeři výběr z menu o 5 chodech (také vegetariánský hl. chod na výběr), salátový a tematické bufety. Pro děti je k dispozici zmrzlina. Odpoledne svačina a sleva 20% na menu 14-16 h. (oboje vyjma nápojů). 1x týdně grilování. Stravování v hotelu začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu snídaní). 

Fitness a lázně

fitness (od 16 let), úchvatné Felsen BAD SPA: wellness zóna s venkovní a vnitřní rozlohou 1600 m2, přírodní místo na koupání "Bärensee" (není vytápěné), střešní terasa, vnitřní vytápěný bazén a INFINITY SKY POOL (ca 30°C, 25 m dlouhý), vířivá lehátka. Oddělený rodinný FAMILY Aquapark, s dětskou parní lázní, vodní skluzavkou, brouzdalištěm (85 m2, ca 32°C). Felsen SPA: biobylinná sauna, bylinná sauna, solná parní lázeň, ledová mlžná sprcha, solná lounge, odpočívárny s vodními postelemi (SPA pouze od 15 let). Za poplatek: kosmetické procedury a masáže.

Aktivity v hotelu a okolí

ideální pro milovníky pěší turistiky a cykloturistiky - zdarma Free Mountain Card (platná od ca. poloviny června do začátku října, dle otevírací doby jednotlivých lanovek): využití lanovek Königsleiten a Gerlos zdarma. Mnoho výletních tipů doporučí tým na recepci, mapy, zábavní a sportovní program pro rodiny s dětmi: průvodcované túry organizované místním turistickým spolkem (za poplatek), batoh a hole k zapůjčení zdarma na recepci (dle dostupnosti), stolní tenis, minigolf, malé hřiště pro míčové sporty. Za poplatek: biliár, zapůjčení paddleboardů v hotelu, e-bike u partnera.
Pro rodiny: hotelová školka s celodenním hlídáním (neděle-pátek) pro děti od 6 měsíců (v hl. sezoně od 1 roku), 10-17 h. včetně oběda a nápojů v rámci hlídání dětí. V hl. období prázdnin (ca. červenec a srpen) večerní hlídání dle dostupnosti. 1x týdně Quad Tour (dle počasí), 1x týdně jízda akčním nákladním vozem (hasičský vůz). Velké vnitřní dětské hřiště (cca 200 m2), venkovní hřiště s XXL pískovištěm, 12 m dlouhá skluzavka a mnoho dalšího. Highlightem je v blízkosti Elektro-trial Park pro dosp. a děti od 4 let (za poplatek, dle počasí, bez ručení). 


Video

Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading