facebook
Marco Polo - My Alpenwelt Resort (S) -

My Alpenwelt Resort (S)


Fotogalerie


O hotelu

moderní, komfortní hotel s 60 pokoji a suity. Hotelový obchod s vinotékou, lobby, společenskou místností, různé jídelní prostory, hotelový bar, a-la carte restaurace "SUSI ALM" kavárna, letní terasa. 3 výtahy. Nabíjecí stanice pro El. auto (za poplatek),

Lokalita

hotel se nachází v kouzelné krajině v nadmořské výšce 1600 m., přímo v centru vesničky Königsleiten s překrásným alpským panorama. Přímo v srdci oblasti Zillertal Arena, která je ideální k pěší turistice a cykloturistice, tato oblast je součástí NP Vysoké Taury. Přímo u lanovky. Centrum Gerlosu cca 10 km, Wald im Pinzgau cca 15 km, Krimmelské vodopády cca 15 km.

Vzdálenost z Prahy: cca 560 km, 6 hodin
Vzdálenost z Brna: cca 600 km, 6 hodin a 40 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 540 km, 6 hodin a 10 minut

Popis pokojů

komfortní, moderní pokoje jsou vybaveny kabel. TV, balkonem, telefonem, pokojovým trezorem, sprchou, WC, fénem. 

  • Dvoulůžkové pokoje Komfort, pro 2 dosp., cca 20 m2.
  • Dvoulůžkové pokoje Superior, cca 23 m2, pro 2 dosp. + 1-2 děti do 15,99 let, navíc rozkládací pohovka na spaní nebo přistýlky, (vzhledem k velikosti pokoje doporučujeme max. obsazenost dětmi do 11,99 let).
  • Rodinná suite, cca 50 m2, pro 4-5 osob (min. 2 dosp. + 2-3 děti), 2 opticky oddělené pokoje (posuvnými dveřmi) - 1x ložnice s dvoulůžkovou postelí a 1x obývací ložnice s pohovkou pro 2 děti (popř. navíc jedna přistýlka)..
Max. počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

polopenze: snídaně formou bufetových stolů s otevřenou kuchyní, k večeři výběr z menu o 5 chodech (také vegetariánský hl. chod na výběr), salátový bufet nebo večeře formou tematického bufetu. Pro děti je k dispozici zmrzlina. 1x týdně grilování (dle počasí). Vybraná jídla v a-la-carte restauraci SusiAlm se speciální přátelskou cenou. Stravování v hotelu začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu snídaní). 

Fitness a lázně

fitness (od 16 let), úchvatné Felsen BAD SPA: wellness zóna s venkovní a vnitřní rozlohou 1600 m2, přírodní místo na koupání  střešní terasa, vnitřní vytápěný bazén a INFINITY SKY POOL (ca 30°C, 25 m dlouhý), vířivá lehátka. Oddělený rodinný FAMILY Aquapark, s dětskou parní lázní, vodní skluzavkou, brouzdalištěm (85 m2, ca 32°C). Felsen SPA: biobylinná sauna, bylinná sauna, solná parní lázeň, ledová mlžná sprcha, solná lounge, odpočívárny s vodními postelemi (SPA pouze od 15 let). Za poplatek: kosmetické procedury a masáže.

Aktivity v hotelu a okolí

ideální pro milovníky pěší turistiky a cykloturistiky - zdarma Free Mountain Card (platná od ca. poloviny června do začátku října, dle otevírací doby jednotlivých lanovek): využití lanovek Königsleiten a Gerlos zdarma. Mnoho výletních tipů doporučí tým na recepci, mapy, zábavní a sportovní program pro rodiny s dětmi: průvodcované túry organizované místním turistickým spolkem (za poplatek), batoh a hole k zapůjčení zdarma na recepci (dle dostupnosti), stolní tenis, minigolf, malé hřiště pro míčové sporty. Za poplatek: biliár, e-bike u partnera.
Pro rodiny: hotelová školka s celodenním hlídáním (neděle-pátek) pro děti od 6 měsíců (v hl. sezoně od 1 roku), 10-17 h. včetně oběda a nápojů v rámci hlídání dětí. V hl. období prázdnin (ca. červenec a srpen) večerní hlídání dle dostupnosti. 1x týdně Quad Tour (dle počasí), 1x týdně jízda akčním nákladním vozem (hasičský vůz). Velké vnitřní dětské hřiště, venkovní hřiště s XXL pískovištěm, 12 m dlouhá skluzavka a mnoho dalšího. Highlightem je v blízkosti Elektro-trial Park pro dosp. a děti od 4 let (za poplatek, dle počasí, bez ručení). 


Video

Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading