facebook
Marco Polo - Camping Oliva - MP5G De Lux

Camping Oliva

Istrie
Rabac


Fotogalerie


O hotelu

Kemp, který je součástí hotelového komplexu Maslinica Resort (hotely Mimosa/Hedera/Narcis), nabízí 175 ubytovacích jednotek s vlastním parkovištěm. K dispozici je recepce, minimarket, obchod se suvenýry a velký bazénový komplex v areálu . Lehátka u bazénu jsou zdarma, slunečníky za poplatek. 

Lokalita

Klidná polohou v letovisku Rabac na Istrii. Leží přímo u pláže a patří do hotelového komplexu Mimosa/Hedera/Narcis. Centrum města je cca 500 m od areálu, nejbližší restaurace a bary jsou cca 100 m, zastávka autobusu cca 50 m.

Vzdálenost z Prahy: cca 730 km, 8 hodin a 45 minut
Vzdálenost z Brna: cca 675 km, 7 hodin
Vzdálenost z Bratislavy: cca 615 km, 6 hodin a 15 minut

Popis pokojů

Všechny mobilní domy mají terasu a jsou vybaveny WC, sprchou, chladničkou, kuchyňským koutem, kávovarem, sat. TV a klimatizací. WiFi připojení je zdarma:

  • Třípokojové mobilní domy Standard: cca 22 m2, pro až 4 osoby, dvoulůžkový pokoj, ložnice se 2 jednolůžkovými postelemi a obývací pokoj s rozkládací pohovkou. 
  • Třípokojové mobilní domy Comfort: cca 32 m2, pro až 4 osoby, dvoulůžkový pokoj, ložnice se 2 jednolůžkovými postelemi, obývací pokoj s rozkládací pohovkou. Navíc druhá koupelna.
  • Třípokojové mobilní domy Premium: cca 32 m2, pro až 4 osoby, dvoulůžkový pokoj, ložnice se 2 jednolůžkovými postelemi, obývací pokoj s rozkládací pohovkou. Navíc druhá koupelna. Při příjezdu jsou ustlané postele a ručníky jsou zdarma.
Dětská postýlka za poplatek cca 6 €/den (na vyžádání v CK, platba na místě). Maximální počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

Bez stravy, možnost přikoupení polopenze: snídaně i večeře formou bufetu.
Navíc v rámci polopenze k večeři 1 nápoj zdarma (0,25 l vína, 0,2 l piva, 0,2 l nealko nápoje). V období 7. 7.-1. 9. 2024 je polopenze na vyžádání. 

Fitness a lázně

Zdarma: fitness, 2 kryté bazény v hotelu (1 s mořskou vodou, 1 sladkovodní, červenec a srpen uzavřené, vyhřívané do konce května a od poloviny září), 4 venkovní bazény (jeden masážní). 
Za poplatek: wellness v hotelu Hedera (sauna, turecká lázeň, masáže).

Aktivity v hotelu a okolí

Za poplatek: půjčovna kol, tenis, fotbal, volejbal, minigolf, vodní sporty na pláži atd. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek cca 10 €/den.

Pro rodiny: miniklub a minidisco (6-12 let, cca od konce května do začátku září), dětské hřiště, samostatný dětský bazén.

Domácí mazlíčci povoleni za poplatek 8 €/noc (na vyžádání v CK, platba na místě).


Proč si vybrat tento hotel

  • Mobilní domy v rekreačním areálu hotelů Mimosa/Hedera/Narcis
  • Ubytování bez stravy, možnost přikoupení polopenze
  • Krásný bazén a bohatý animační program
  • Oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading