facebook
Marco Polo - Camping Oliva - MP5G De Lux

Camping Oliva

Istrie
Rabac


Fotogalerie


O hotelu

Kemp, který je součástí hotelového komplexu Mimosa/Hedera/Narcis, nabízí 175 ubytovacích jednotek s vlastním parkovištěm. K dispozici je recepce, minimarket, obchod se suvenýry a velký bazénový komplex v areálu . Lehátka u bazénu zdarma, slunečníky za poplatek. 

Lokalita

Kemp s klidnou polohou v letovisku Rabac na Istrii. Leží přímo u pláže a patří do hotelového komplexu Mimosa/Hedera/Narcis. Centrum města je cca 500 m od areálu, nejbližší restaurace a bary jsou cca 100 m, zastávka autobusu cca 50 m.

Vzdálenost z Prahy: cca 730 km, 9 hodin a 40 minut
Vzdálenost z Brna: cca 640 km, 7 hodin a 45 minut

Popis pokojů

Mobilní domy jsou vybaveny WC, sprchou, chladničkou, internetovým připojením, kuchyňským koutem a klimatizací. V mobilních domech je WiFi připojení zdarma:

  • Třípokojové mobilní domy Standard: cca 22 m2, pro až 5 osob, dvoulůžkový pokoj, ložnice se 2 jednolůžkovými postelemi, obývací ložnice s pohovkou na spaní. Z1 - zóna 1 nejblíže moři, Z2 - zóna 2 dále od moře, Z3 - zóna 3 nejdále od moře. V případě pobytu s polopenzí se jedná pouze o mobilní domy v Zóně 1.
  • Třípokojové mobilní domy De Lux: cca 32 m2, pro až 5 osob, dvoulůžkový pokoj, ložnice se 2 jednolůžkovými postelemi, obývací ložnice s pohovkou na spaní. 2 koupelny. Z1 - zóna 1 nejblíže moři, Z2 - zóna 2 dále od moře, Z3 - zóna 3 nejdále od moře.
Dětská postýlka za poplatek 6€/den (na vyžádání v CK, platba na místě). Maximální počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

Bez stravy, možnost přikoupení polopenze: snídaně formou bufetu 7-10 h., večeře formou bufetu 18.30-21 h.
Navíc v rámci polopenze k večeři 1x nápoj zdarma (0,25 l vína, 0,2 l piva, 0,2 l nealko nápoje) zdarma.

Fitness a lázně

Zdarma: fitness, 2 kryté bazény v hotelu (1 s mořskou vodou, 1 sladkovodní, červenec a srpen uzavřené, vyhřívané do konce května a od poloviny září), 4 venkovní bazény (jeden masážní). 

Aktivity v hotelu a okolí

Za poplatek: půjčovna kol, tenis, fotbal, volejbal, minigolf, vodní sporty na pláži atd. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek cca 10€/den.

Děti:
miniklub (6-12 let, od začátku června do začátku září), dětské hřiště, samostatný dětský bazén. V rámci miniklubu denně 1 malý nápoj a malá svačina.


Proč si vybrat tento hotel

  • Mobilní domy v rekreačním areálu hotelů Mimosa/Hedera/Narcis
  • Ubytování bez stravy, možnost přikoupení polopenze
  • Krásný bazén a bohatý animační program
  • Oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading